Pracownik Produkcji - Dział Filetowania / Ujazdówek Ciechanów

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 01/04/2020
Użytkownik: Gość

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:
Pracownik Produkcji - Dział Filetowania

Miejsce wykonywania pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa
Zakres obowiązków:
- oddzielanie fileta podwójnego lub pojedynczego, ręcznie lub przy pomocy noża;
- prawidłowa klasyfikacja pozyskiwanego surowca
- pakowanie mięsa drobiowego
- praca przy linii produkcyjnej
Od kandydatów oczekujemy:
- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (I zmiana w godz. 8-18,
II zmiana w godz. 18-4)
- dyspozycyjności (praca cztery razy w tygodniu - pomiędzy poniedziałkiem a sobotą)
- obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
- zapewniamy wyżywienie
- transport do/z miejsca pracy z wybranych miejscowości (Pałuki, Wróblewo, Opinogóra, Ciechanów, Glinojeck, Zalesie, Konopki, Pawłowo, Ciechanów, Chorzele) - możliwość zorganizowania dojazdu z innych miejscowości przy odpowiedniej liczbie osób)
- pakiet socjalny.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy kinga.lasek.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja operator kombajnu Ujazdówek!

użytkownik: Gość
oferta: Pracownik Produkcji - Dział Filetowania / Ujazdówek
lokalizacja: Ciechanów (mazowieckie)
Telefon: 233233210

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.