pracownik produkcji farby Wrocław

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Już jest!

Ruszył nabór na stanowisko pracownika produkcji farby na sezon 2021!

Lokalizacja: Wrocław - Psie Pole/Kowale

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie 3-zmianowym(od poniedziałku do piątku)
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premie + dopłatę do posiłków
  • pakiet benefitów, a w nim: prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa
  • pracę w zgranym i pomocnym zespole
zadania
  • prace produkcyjne
  • etykietowanie, foliowanie
  • układanie produktów gotowych

oczekujemy
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej(3 zmiany: 6-14-22, poniedziałek-piątek)
  • chęci do pracy i zaangażowania
  • nie wymagamy doświadczenia!

Wyślij swoje zgłoszenie za pomocą przycisku aplikuj!

użytkownik: Randstad
oferta: pracownik produkcji farby
lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.