pracownik produkcji Wrocław

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Szukasz pracy z wolnymi weekendami? Mamy dla Ciebie ofertę na stanowisku pracownika produkcji, praca we Wrocławiu. Możesz liczyć na dobre wynagrodzenie 3500 zł brutto miesięcznie oraz dodatkowe premie kwartalne do 1365 zł. Na miejscu jest stołówka ze smacznymi obiadami w przystępnej cenie. Jest też darmowy parking. Aplikuj, czekamy na Twoje zgłoszenie!

oferujemy
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • dobre wynagrodzenie 20,83 brutto/h
  • premie kwartalne w wysokości do 1365 zł
  • dofinansowanie do posiłków: na miejscu stołówka ze smacznymi obiadami, które kosztują nawet 5-6 zł i po godz. 16:00 są jeszcze tańsze
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych 100%
  • pracę w dogodnej lokalizacji z dojazdem komunikacją miejską
  • darmowy zamknięty parking dla pracowników
  • na terenie zakładu są dostępne: boisko i siłownia plenerowa

zadania
  • obsługa maszyn na stanowisku pracy
  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem produktu
  • praca w ustalonym takcie
  • dbałość o czystość maszyn i stanowiska pracy
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • motywacji i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: pracownik produkcji
lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.