Pracownik Produkcji Kutno

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 08/11/2021
Data modyfikacji: 15/11/2021
Użytkownik: Marcin

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie ul. Mickiewicza 108
OBOWIĄZKI:
• praca przy linii produkcyjnej
• rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
• ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
• kontrola jakości produktu
OCZEKUJEMY:
• dyspozycyjności
• mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
• obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
OFERUJEMY:
• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• wynagrodzenie od 3080 zł brutto miesięcznie (3080 zł brutto na umowie + premia)
• zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
• pakiet socjalny
• ubezpieczenie grupowe PZU
Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: marcin.wloch.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja pracownik produkcji- Zakład Drobiarski w Kutnie!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

użytkownik: Marcin
oferta: Pracownik Produkcji
lokalizacja: Kutno (łódzkie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.