specjalista ds. kadr Osła

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

W firmie naszego Klienta specjalista ds. kadr zajmować się będzie m.in. dokumentacją pracowników firmy, prowadzeniem akt personalnych, przygotowaniem umów o pracę i umów zlecenia, a także świadectw pracy dla osób kończących zatrudnienie, wystawianiem zaświadczeń dla pracowników, będzie się kontaktować instytucjami, takimi jak ZUS czy urząd skarbowy, sporządzaniem raportów i zestawień itp. W celu wypełniania zadań we właściwy sposób specjalista ds. kadr musi bardzo dobrze znać przepisy prawa pracy. Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office warunkuje sprawne wykonywanie zadań na tym stanowisku. Znajomość systemu SAP skróci okres wdrożenia w nowe obowiązki.

oferujemy
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta)
  • niezbędne wprowadzenie do nowych zadań
  • pakiet szkoleń jako wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego
  • kurs języka niemieckiego
  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatkową opiekę medyczną i świadczenia socjalne
zadania
  • pełna obsługa administracyjna pracowników na każdym etapie zatrudnienia od wprowadzenia danych osobowych do systemu SAP po wystawienie świadectwa pracy tzn.: zgłoszenie pracowników do ZUS, przygotowywanie umowy o pracę, wystawianie zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu, prowadzenie akt osobowych, wprowadzanie do SAP informacji o absencjach, wystawianie świadectw pracy.
  • w codziennej pracy będziesz używać systemu SAP, świetnie jeśli go znasz, jeśli nie, przejdziesz szkolenie w tym zakresie
  • znajomość pakietu MS-Office umożliwi Ci sprawne sporządzanie niezbędnych raportów i zestawień
oczekujemy
  • min. 3 letniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kadr i/lub płac - warunek konieczny
  • wykształcenia wyższego (miło jeśli będzie związane z HR)
  • znajomości przepisów w zakresie prawa pracy, ZUS, Pdof, - warunek konieczny
  • znajomość pakietu MS-Office - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego nie jest obowiązkowa, ale będzie dodatkowym atutem,

użytkownik: Randstad
oferta: specjalista ds. kadr
lokalizacja: Osła (dolnośląskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.