account manager with languages Gdańsk

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Interesujesz się obszarem IT i dobrze czujesz się w świecie nowych technologii?

Posiadasz doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym?

Chciał(a)byś móc w codziennej pracy wykorzystywać znajomość języków obcych?

Aplikuj i dołącz do zespołu account managerów u naszego Klienta - firmy o globalnym zasięgu zlokalizowanej w Gdańsku.

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę lub zatrudnienie B2B
  • pracę w dynamicznym środowisku z przyjaznym i nastawionym na współpracę zespołem
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • bezpłatny udział w szkoleniach i w kursach językowych
  • możliwość pracy w trybie home office lub z biura
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
zadania
  • budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami z sektora B2B
  • kontakt mailowy i telefoniczny z obecnymi klientami, w języku polskim, angielskim oraz francuskim, włoskim lub hiszpańskim
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych, zarówno bezpośrednich oraz w systemie online
  • wsparcie klientów w rozwiązywaniu pojawiających się problemów technicznych (bieżąca współpraca z działem IT)
  • dążenie do ulepszania produktu przez zbieranie i przekazywanie uwag od klientów pozostałym działom
  • monitorowanie i raportowanie aktywności klientów
oczekujemy
  • minimum dwuletniego doświadczenia w obsłudze Klienta - preferowane doświadczenie w sektorze B2B
  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego (poziom C1) oraz bardzo dobrej znajomość języka francuskiego lub włoskiego lub hiszpańskiego (min. B2) - warunek konieczny
  • doświadczenia w prowadzeniu prezentacji lub szkoleń produktowych
  • zainteresowania obszarem IT i nowych technologii
  • dobrej organizacja pracy i samodzielności w działaniu
  • zdolności komunikacyjnych i umiejętność przejrzystego przekazywania wiedzy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: account manager with languages
lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.