specjalista ds. obsługi zamówień ze znajomością rosyjskiego i angielskiego Warszawa

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Poszukujesz pracy w obsłudze zamówień oraz chciałabyś wykorzystać znajomość języka rosyjskiego? Ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj!

oferujemy
  • umowę o pracę
  • możliwość otrzymania premii uznaniowej
  • szeroki pakiet pozapłacowy
  • praca dla międzynarodowej firmy
  • możliwość stania się częścią zespołu profesjonalistów z możliwością rozwoju
  • ciekawe szkolenia
  • biuro w Warszawie (Ursynów)

zadania
  • współpraca z klientami z Rosji
  • generowanie i przetwarzanie zamówień
  • kontrola realizacji procesu zamówień
  • odpowiadanie na zapytania klientów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • współpraca z działem logistyki
oczekujemy
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności organizacji pracy własnej i szybkiego uczenia się,
  • bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • podstawowej znajomości pakietu Office w tym Excel;

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: specjalista ds. obsługi zamówień ze znajomością rosyjskiego i angielskiego
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.