Asystent wsparcia transportu działu Procurment - praca zdalna Chojnice

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 23/08/2022
Użytkownik: obpon.pl

Nasz Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży, a także wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów. Jeśli chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Asystent wsparcia transportu działu Procurment - praca zdalna

Zakres obowiązków

• kontakt z magazynem i przewoźnikami
• koordynowanie dostaw
• ustalanie przebiegu tras
• dbanie o poprawność dokumentacji i ich kompletność
• weryfikowanie wysyłek i reklamacji

Wymagania

• wykształcenie min. średnie
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Excel)
• znajomość j. angielskiego na poziomie B2
• skrupulatność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

• umowę o pracę na pełen etat w formie zdalnej w stabilnym przedsiębiorstwie
• kompleksowe wdrożenie oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy
• możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
• ciekawą i twórczą pracę w dynamicznym zespole

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

użytkownik: obpon.pl
oferta: Asystent wsparcia transportu działu Procurment - praca zdalna
lokalizacja: Chojnice (pomorskie)
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.