Maszyny stolarskie Warszawa

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 18/05/2021
Użytkownik: Maszyny Winter

Oferujemy:

Brykieciarki
Frezarki
Kompresory
Maszyny CNC
Maszyny do łączenia na mikrowczepy
Maszyny transportowe
Maszyny używane
Maszyny wieloczynnościowe
Nakładarki kleju
Odciągi i odpylacze do trocin
Okleiniarki do krawędzi
Ostrzarki
Piły
Prasy
Rozdrabniacze Młynki
Strugarki
Strugarki Czterostronne
Szlifierki
Tokarki
Wielopiły
Wiertarki stolarskie
Maszyny stolarskie

Firma Winter Holztechnik jest producentem oraz dystrybutorem specjalistycznych maszyn stolarskich do obróbki drewna oraz metalu. Nasza firma od lat z sukcesem zaopatruje zakłady stolarskie oraz specjalistyczne centra obróbcze na terenie całej Europy, w tym Polski.

Jakość oraz precyzja to najważniejsze zasady przyświecające nam przy tworzeniu naszych maszyn. Cechy te w połączeniu z najnowszą technologią, są gwarantem niezawodnego działania Twojego parku maszynowego! Najważniejszym laurem uznania dla naszej firmy są referencje zadowolonych Klientów.

25 lat doświadczenia w branży pozwala nam cieszyć się pozycją leadera na rynku Europy Zachodniej oraz Środkowowschodniej. Decydując się na zakup maszyn marki Winter Holztechnik, otaczamy naszych klientów kompleksową opieką oraz serwisem. Wszystkie oferowane przez nas maszyny do obróbki drewna są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty CE. Wszelkie problemy techniczne dotyczące maszyn specjalistycznych rozwiązywane są w naszym centrum serwisowym zlokalizowanym w Kobylnica – województwo wielkopolskie.

Jako bezpośredni producent sprzętu, jesteśmy w posiadaniu pełnej wiedzy technicznej na temat naszych maszyn. W ramach transakcji, zapewnimy Państwu własny transport, jak również kompleksową instalację maszyn w wyznaczonym miejscu, włącznie z ich uruchomieniem.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym sprzętem, zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Naszym Klientom oferujemy także atrakcyjne oferty kredytowe oraz leasingowe.


użytkownik: Maszyny Winter
oferta: Maszyny stolarskie
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

MOCNA STRUGARKA GRUBOŚCIÓWKA STILER 2,2 kW 200 kG
MOCNA STRUGARKA GRUBOŚCIÓWKA STILER 2,2 kW 200 kG
Obróbka drewna - Siedlce (woj. mazowieckie) - 23/05/2020 5199.00 PLN
dodane przez: Stiler
Solidna strugarko - grubościówka - heblarka STILER PT260. Nowy wzmocniony model strugarko grubościówki idealnie nadaje się do użytku profesjonalnego w przedsiębiorstwach oraz do użytku domowego. Atutem maszyny jest bardzo duża szerokość strugania 260 mm. Na grubościówce natomiast można obrabiać belki o wymiarach 258 mm x 225 mm (szerokość x wysokoś...
PIŁA TAŚMOWA DO DREWNA HBS200
PIŁA TAŚMOWA DO DREWNA HBS200
Obróbka drewna - Siedlce (woj. mazowieckie) - 23/05/2020 499.00 PLN
dodane przez: Cormak
MASZYNA WYPOSAŻONA W LASER UMOŻLIWIAJĄCY PRECYZYJNE CIĘCIE Znajduje zastosowanie przede wszystkim w stolarniach, rękodzielnictwie oraz w szkołach. Nadaje się również dla majsterkowiczów. Posiada mocną, stalową konstrukcję. Stosowana jest do cięcia drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych. W zestawie brzeszczot zamontowany na pile...
SCHEPPACH Grubościówka - heblarka HMS1080
SCHEPPACH Grubościówka - heblarka HMS1080
Obróbka drewna - Warszawa (woj. mazowieckie) - 11/05/2020 1699.00 PLN
dodane przez: NDAR
Wiemy, że każdy kupujący chce otrzymać towar bez uszkodzeń. Dlatego też kupione u nas towary GABARYTOWE umieszczamy na paletach. Wygoda i bezpieczeństwo to dla nas istotna rzecz, więc będziemy wdzięcz jak wybiorą Państwo naszą ofertę maszyny i nie będą ryzykować zakupu i dostawy zwykłym kurierem. Stół maszyny jest precyzyjny i każde rzucenie możne ...

Maszyny Winter opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat Maszyny Winter oraz oferty Maszyny stolarskie
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Maszyny stolarskie lub użytkownika Maszyny Winter jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)