Generator Osuszacz mikrofalowy, do odgrzybiania , usuwania insektów Wodzisław Śląski

cena: 3699.00 PLN

Data publikacji: 10/07/2022
Użytkownik: Jurek

Do sprzedania GENERATOR mikrofalowy sprawny ,na obudowie posiada ślady użytkowania.
Urządzenie jest najbardziej efektywną formą usuwania wody z wilgotnych ścian,możemy osuszać mury nawet o grubości do 2,5 m ( bez skuwania tynków).Generator mikrofalowy powoduje wypychanie wody znajdującej się w kapilarach w kierunku lica ściany. Woda powoli przemieszcza się do zewnętrznych warstw konstrukcji, skąd jest odparowywana. Również ma zastosowanie do odgrzybiania, usuwania kornika ( z drewna) Odkażanie antybakteryjne !!!
Automatycznie eliminuje grzyby znajdujące się w zainfekowanym materiale dzięki czemu nie trzeba stosować dodatkowej bardzo szkodliwej chemii!!! . W-100% SPRAWDZONE- piwnica bez grzyba i wilgoci , a na poddaszu pod płytą gipsową nie słychać chrupania kornika . Inwestycję odzyskasz po zakończeniu robót i usług z tym związanych lub po dalszym odsprzedaniu urządzenia. Wydatek możesz traktować jako chwilowy depozyt . Twoje koszty to tylko niewielki wkład pracy. Dzięki urządzeniu zaoszczędzisz na wynajęciu firmy lub możesz otworzyć działalność. Przekażę tanią i sprawdzoną technologie na zabezpieczenie przed ponownym zawilgoceniem . Dodatkowe informacje udzielę telefonicznie .


użytkownik: Jurek
oferta: Generator Osuszacz mikrofalowy, do odgrzybiania , usuwania insektów
lokalizacja: Wodzisław Śląski (śląskie)
cena: 3699.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Big generator diesel gaz 2 500 -3000 kw kva 2,5 - 3 megawata mtu mbh 6 vdg 48/42
Big generator diesel gaz 2 500 -3000 kw kva 2,5 - 3 megawata mtu mbh 6 vdg 48/42
Pozostałe przemysłowe - Zabrze (woj. śląskie) - 01/03/2022 1.00 PLN
dodane przez: Damian Herman
BIG GENERATOR Elektrownia Spalinowa Diesel + gaz 80 % Silnik MBH MASCHINENBAU HALBERSTADT GMBH 6 VDG 48/42 AL 2650 KW 500 1/1MIN Alternator Leroy Sommer Type Lsa 58  500 RPM 1 min 6300 Volt 50 Hz Moc alternatora generatora 2,8 megawata 2547 kW 2830 Kva wolnoobrotowa  Waga Około 14 ton Zapraszam do kontaktu tel. 796 259 320 email: megavat77@wp.pl
Stębnówka Kraft 206H-7 automat, potrójny transport, ciężkie szycie
Stębnówka Kraft 206H-7 automat, potrójny transport, ciężkie szycie
Pozostałe przemysłowe - Częstochowa (woj. śląskie) - 20/02/2022 4150.00 PLN
dodane przez: Łukasz
Stebnówka 1-igłowa z potrójnym transportem oraz funkcjami automatycznymi. Przeznaczona do szycia materiałów ciężkich takich jak skóra, tapicerka meblowa i samochodowa.Bezpośredni napęd (Direct Drive) o mocy 750W, wpływa na zmniejszenie drgań oraz poziomu hałasu podczas pracy maszyny. Wbudowane oświetlenie LED zwiększa komfort pracy osoby szyjącej n...
Automatyczna linia do produkcji masek ochronnych FFP2 KN95
Automatyczna linia do produkcji masek ochronnych FFP2 KN95
Pozostałe przemysłowe - Zabrze (woj. śląskie) - 05/01/2022 175000.00 PLN
dodane przez: Henryk
Fabrycznie nowa linia do produkcji masek ochronnych 5 lub 6 warstwowych typu FFP2 oraz KN95. Realna wydajność to 30-50 kompletnych masek na minutę w zależności od jakości materiałów. Automatyczny montaż usztywnienia przy nosie oraz gumek na uszy. Maszyna jest fabrycznie nowa - jest zafoliowana. Dostępne również materiały do produkcji masek - gumki ...

Jurek opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat Jurek oraz oferty Generator Osuszacz mikrofalowy, do odgrzybiania , usuwania insektów

  według Jozef:

  Dobry dzień,
  proszę czy ten produkt jest jeszcze dostępny? Widzę, że reklamowałeś to lata temu. Czy jest w pełni funkcjonalny?
  Dziękuję,
  Z poważaniem
  Józef
  Koszyce, Słowacja

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Generator Osuszacz mikrofalowy, do odgrzybiania , usuwania insektów lub użytkownika Jurek jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)