Proszę o kontakt Formowanie rotacyjne Łuków

Data publikacji: 06/30/2022
Użytkownik: Rotomoulding Partner

Formowanie rotacyjne w wykonaniu zespołu Rotomoulding Partner

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania form stosowanych w technologii Rotomouldingu. Jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa produkty, które spełnią najwyższe oczekiwania. Oferujemy usługi projektowania form od podstaw, optymalizację produktów pod względem wytrzymałościowym. Nasi Klienci doceniają nie tylko nowoczesny park maszynowy, ale przede wszystkim stosunkowo niskie koszty wytwarzania poszczególnych komponentów.
Zweryfikuj nasz profesjonalizm i podziel opinię zadowolonych Klientów!


Rotomoulding Partner Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 63a
21-400 Łuków
tel. 506 061 433
e-mail: biuro@rotomoulding-partner.pl


użytkownik: Rotomoulding Partner
oferta: Formowanie rotacyjne
lokalizacja: Łuków (lubuskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Schody Rintal w sierpniu montaż gratis
  Schody Rintal w sierpniu montaż gratis
  Budowlane / Remontowe - - 08/07/2022 1.00 PLN
  dodane przez: schody Rintal
  Wakacyjna beztroska trwa w najlepsze. To z jednej strony sezon upragnionych urlopów, a z drugiej idealny moment na wykończenie swojego domu. Zwłaszcza, że w Rintal super okazja! W sierpniu producent oferuje swoim Klientom wyjątkową promocję: montaż schodów za 0zł! Tylko teraz możecie Państwo zainwestować w nowoczesne schody Rintal z niepowtarzalnym...
 • Zalanie, pożar, opinia techniczna budowlana, pęknięta rura awaria
  Zalanie, pożar, opinia techniczna budowlana, pęknięta rura awaria
  Budowlane / Remontowe - Dobrodzień (woj. opolskie) - 07/22/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: SMEB
  Ucierpiałeś w wyniku szkody budowlanej ? Nie wiesz, co dalej ? Potrzebujesz opinii lub ekspertyzy technicznej z zakresu techniki budowlanej, sanitarnej, deweloperskiej oraz likwidacji szkód budowlanych powstałych w wyniku zalania, pożaru, wichury? Zastanawiasz się, czy przysługuje Ci odszkodowanie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EKSPERCI I ADWOKACI POMOGĄ Z...
 • spieki kwarcowe - parapet, blat kuchenny
  spieki kwarcowe - parapet, blat kuchenny
  Budowlane / Remontowe - Kobielice (woj. śląskie) - 07/16/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Jarosław
  Firma Marmur Dulemba powstała w 1991 roku - specjalizując się w kamieniarstwie budowlanym – poleca szeroki asortyment spieków kwarcowych o różnej strukturze i kolorystyce. Spieki kwarcowe składające się wyłącznie z naturalnych minerałów takich jak piaski kwarcowe, skały granitowe, iły – doskonale nadają się na blaty kuchenne, łazienkowe, posadzki, ...

Rotomoulding Partner opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Formowanie rotacyjne lub użytkownika Rotomoulding Partner jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.