Proszę o kontakt Pompy Ciepła i klimatyzacja Warszawa

Data publikacji: 07/04/2022
Użytkownik: Klimgo


Firma KlimGO - Pompy ciepła i klimatyzacja jest firmą, której można zaufać w zakresie wszystkich potrzeb związanych z chłodnictwem przemysłowym i klimatyzacją. Stosujemy tylko najlepszy sprzęt, części zamienne i instalacje, posiadając rozległą wiedzę na temat systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Nasze usługi obejmują opiekę nad wszystkimi urządzeniami chłodniczymi - stołami chłodniczymi i mroźniczymi, szafami, zamrażarkami, ladami chłodniczymi i innymi przemysłowymi urządzeniami chłodniczymi (oraz pompami ciepła).


użytkownik: Klimgo
oferta: Pompy Ciepła i klimatyzacja
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Projekt elewacji, wizualizacje 2D/3D, projekty elewacja domu
  Projekt elewacji, wizualizacje 2D/3D, projekty elewacja domu
  Budowlane / Remontowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 06/03/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Elewacyjnie
  www.elewacyjnie.pl Oferujemy projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D. Kilka wariantów elewacji do wyboru. Brak limitu poprawek. Szybki czas realizacji. Wykaz użytych materiałów. Atrakcyjne ceny na każdą kieszeń! Całość prac wykonujemy online, otrzymasz więc swój projekt bez wychodzenia z domu. Proces współpracy można obejrzeć na stronie: ...
 • skup łożysk cena 
  skup łożysk cena 
  Budowlane / Remontowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 04/29/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Skup
  Proponujemy Państwu skup łożysk w konkurencyjnych cenach. Odbieramy łożyska od przedsiębiorstw, klientów indywidualnych, w tym hobbystów zainteresowanych szybkimi wycenami. Interesujemy się przede wszystkim nowymi łożyskami. Płacimy gotówką na miejscu i stawiamy na długoterminową współpracę. Dodatkowo odpowiadamy za skup narzędzi przemysłowych, w t...
 • ŁAZIENKI kompleksowo
  ŁAZIENKI kompleksowo
  Budowlane / Remontowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 01/25/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Waldemar
  Kompleksowe remonty i wykończenia łazienek i mieszkań. Oferuję pełen zakres prac związanych z: remontem ,wykończeniem i adaptacją łazienki oraz mieszkania .Wykonuje również drobne naprawy i serwis awaryjny. Stosuje wiele nie typowych rozwiązań(zgodnych ze sztuką budowlaną) co pozwoli państwu zaoszczędzić czas i koszty wykonania usługi . Moje wykona...

Klimgo opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Pompy Ciepła i klimatyzacja lub użytkownika Klimgo jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.