Proszę o kontakt POSADZKI maszynowe Kościerzyna

Data publikacji: 03/28/2022
Użytkownik: Adam

Witam!Oferujemy profesjonalną usługę wykonania posadzki betonowej z mixokreta.Posiadam wieloletnie doświadczenie i fachowców co czyni nas liderami pod względem jakości wykonywanej posadzki.Dbamy o każdy szczegół wykonywanej pracy zawsze udzielamy bezpłatnej wyceny i wizji lokalnej,która umożliwi nam jak najlepsze dopasowanie naszych usług do panujących warunków.Trzymamy się wcześniej ustalonych i określonych terminów realizacji.Pracyjemy na najwyższej jakości materiale co przekłada się na wysoką jakość naszych usług.

Posadzka zacierana jest maszynowo zacieraczka do betonu dzięki czemu wierzchnia warstwa jest idealnie gładka i nie pyląca.


użytkownik: Adam
oferta: POSADZKI maszynowe
lokalizacja: Kościerzyna (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Siatka dla kota, na balkon, na ptaki/przeciw ptakom/na gołębie, kolce montaż
  Siatka dla kota, na balkon, na ptaki/przeciw ptakom/na gołębie, kolce montaż
  Budowlane / Remontowe - Gdańsk (woj. pomorskie) - 03/16/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: SiatkinaBalkon
  Siatka dla kota, siatka na balkon, siatka na ptaki, siatka przeciw ptakom, siatka na gołębie, montaż siatek Oferuję MONTAŻ i SPRZEDAŻ siatek ochronnych: - dla KOTÓW - przeciw PTAKOM - dla bezpieczeństwa DZIECI Świadczę profesjonalne USŁUGI: - zabezpieczenia BALKONU siatką (inwazyjne - z wierceniem; nieinwazyjne - bez wiercenia), - zabezpieczenia OK...
 • Malowanie miejsc dla osób niepełnosprawnych P-24
  Malowanie miejsc dla osób niepełnosprawnych P-24
  Budowlane / Remontowe - Gdańsk (woj. pomorskie) - 03/10/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: monter
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oznakowanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych , kopert, znak P-24. Malowanie przejść dla pieszych itp. Prosimy o kontakt w celu uzyskania oferty cenowej na wykonanie konkretnej usługi. Zasięg Cała Polska tel. 781-410-470
 • GEODETA - USŁUGI GEODEZYJNE - PEŁEN ZAKRES USŁUG
  GEODETA - USŁUGI GEODEZYJNE - PEŁEN ZAKRES USŁUG
  Budowlane / Remontowe - Tczew (woj. pomorskie) - 02/23/2022 1.00 PLN
  dodane przez: Leszek
  Usługi geodezyjne w zakresie: - mapy do celów projektowych, - pomiary powykonawcze wszystkich obiektów budowlanych, przyłączy i sieci, - obsługa geodezyjna budów, - wytyczenia budynków, przyłączy i sieci, - podziały działek, wznowienia granic, - pomiary specjalistyczne (m.in. geometria hal, kontrola pionowości obiektów wysmukłych i inne) - fachowe ...

Adam opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: POSADZKI maszynowe lub użytkownika Adam jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.