1.00 PLN Produkcja domów z bali. Dostawa w całej Polsce Lublin

Data publikacji: 09/20/2022
Użytkownik: Domekzbali

Nasza oferta obejmuje produkcję oraz dostawę domów z bali sosnowych,świerkowych toczonych- okrągłych. BUDUJEMY po całej POLSCE. Podczas naszych realizacji wykorzystujemy bale o średnicy: 16, 18, 20, 22 oraz 24 cm. możliwe też wyższe średnice.
Budowa domu w Stanie Surowym Otwartym to koszt rzędu 2500 PLN/m2 powierzchni zabudowy.Ale każdy projekt wymaga osobnej wyceny, wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefoniczną (dane podane poniżej)
. Nasza oferta obejmuje również takie usługi jak: budowa restauracji, hoteli, sauny / banie ruskie, altany, etc. Cena do negocjacji, w zależności od specyfiki projektu.
Sprzedajemy również bale sosnowe, frezowane a także całe konstrukcje wycięte pod projekt z TRANSPORTEM na miejsce. Strona internetowa gdzie można obejrzeć nasze realizacje - www.balesosnowe.pl
Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń! Doradzimy, przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Zrealizujemy Twoje marzenia
798500105


użytkownik: Domekzbali
oferta: Produkcja domów z bali. Dostawa w całej Polsce
lokalizacja: Lublin (lubelskie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 798500105

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Malarz, Gładź, Wykończenia Wnętrz, Usługi Remontowe, Malowanie, Gładzie
  Malarz, Gładź, Wykończenia Wnętrz, Usługi Remontowe, Malowanie, Gładzie
  Budowlane / Remontowe - Lublin (woj. lubelskie) - 09/16/2022 20.00 PLN
  dodane przez: Piotr
  WYKOŃCZENIA WNĘTRZ i REMONTY MALARZ, SZPACHLARZ WYSOKI STANDARD i dobre ceny !!! Fachowiec 35 lat z wieloletnim doświadczeniem w branży, bardzo dokładny. Od 15lat zajmuję się głównie gładziami i malowaniem, sprawia to, że moje prace wykonane są w bardzo wysokim standardzie, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Pracuję głównie sam, czasami z pomocni...
 • Instalacje elektryczne, elektryk.
  Instalacje elektryczne, elektryk.
  Budowlane / Remontowe - Lublin (woj. lubelskie) - 06/08/2020 100.00 PLN
  dodane przez: Arkadiusz
  Oferujemy wykonawstwo instalacji elektrycznych: -montaż nowych instalacji elektrycznych, -wymiana instalacji elektrycznych w budynkach -modernizacja starych instalacji elektrycznych -oświetlenie LED-RGB -oświetlenie ogrodowe -montaż włączników, gniazdek, opraw oświetleniowych -naprawy, poprawki, przeróbki instalacji -usuwanie awarii elektrycznych -...
 • Hala Stalowa 1000 m2, 20 metrów szerokości , płyta warstwowa PUR
  Hala Stalowa 1000 m2, 20 metrów szerokości , płyta warstwowa PUR
  Budowlane / Remontowe - Lublin (woj. lubelskie) - 06/08/2020 586000.00 PLN
  dodane przez: Robert
  Firma Gaj-Stal oferuje: Halę 20x50x4,5 Szerokość: 20m Długość : 50m Wysokość w okapie: 4,5m PROJEKT W CENIE HALI! CHCESZ UNIKNĄĆ PROBLEMÓW ZAWSZE PYTAJ O DOKUMENTACJĘ , JEŻELI SPRZEDAWCA TAKIEJ NIE POSIADA TOWAR NIE POWINIEN BYĆ DOPUSZCZONY DO UŻYTKOWANIA. POMYŚL O BEZPIECZEŃSTWIE SWOIM I INNYCH!!! Konstrukcja stalowa cynkowana ogniowo zgodnie z no...

Domekzbali opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Produkcja domów z bali. Dostawa w całej Polsce lub użytkownika Domekzbali jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.