Produkcja domów z bali. Dostawa w całej Polsce Lublin

cena: 1.00 PLN

Data publikacji: 20/09/2022
Użytkownik: Domekzbali

Nasza oferta obejmuje produkcję oraz dostawę domów z bali sosnowych,świerkowych toczonych- okrągłych. BUDUJEMY po całej POLSCE. Podczas naszych realizacji wykorzystujemy bale o średnicy: 16, 18, 20, 22 oraz 24 cm. możliwe też wyższe średnice.
Budowa domu w Stanie Surowym Otwartym to koszt rzędu 2500 PLN/m2 powierzchni zabudowy.Ale każdy projekt wymaga osobnej wyceny, wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefoniczną (dane podane poniżej)
. Nasza oferta obejmuje również takie usługi jak: budowa restauracji, hoteli, sauny / banie ruskie, altany, etc. Cena do negocjacji, w zależności od specyfiki projektu.
Sprzedajemy również bale sosnowe, frezowane a także całe konstrukcje wycięte pod projekt z TRANSPORTEM na miejsce. Strona internetowa gdzie można obejrzeć nasze realizacje - www.balesosnowe.pl
Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń! Doradzimy, przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Zrealizujemy Twoje marzenia
798500105


użytkownik: Domekzbali
oferta: Produkcja domów z bali. Dostawa w całej Polsce
lokalizacja: Lublin (lubelskie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 798500105

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Malarz, Gładź, Wykończenia Wnętrz, Usługi Remontowe, Malowanie, Gładzie
Malarz, Gładź, Wykończenia Wnętrz, Usługi Remontowe, Malowanie, Gładzie
Budowlane / Remontowe - Lublin (woj. lubelskie) - 16/09/2022 20.00 PLN
dodane przez: Piotr
WYKOŃCZENIA WNĘTRZ i REMONTY MALARZ, SZPACHLARZ WYSOKI STANDARD i dobre ceny !!! Fachowiec 35 lat z wieloletnim doświadczeniem w branży, bardzo dokładny. Od 15lat zajmuję się głównie gładziami i malowaniem, sprawia to, że moje prace wykonane są w bardzo wysokim standardzie, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Pracuję głównie sam, czasami z pomocni...
Instalacje elektryczne, elektryk.
Instalacje elektryczne, elektryk.
Budowlane / Remontowe - Lublin (woj. lubelskie) - 08/06/2020 100.00 PLN
dodane przez: Arkadiusz
Oferujemy wykonawstwo instalacji elektrycznych: -montaż nowych instalacji elektrycznych, -wymiana instalacji elektrycznych w budynkach -modernizacja starych instalacji elektrycznych -oświetlenie LED-RGB -oświetlenie ogrodowe -montaż włączników, gniazdek, opraw oświetleniowych -naprawy, poprawki, przeróbki instalacji -usuwanie awarii elektrycznych -...
Hala Stalowa 1000 m2, 20 metrów szerokości , płyta warstwowa PUR
Hala Stalowa 1000 m2, 20 metrów szerokości , płyta warstwowa PUR
Budowlane / Remontowe - Lublin (woj. lubelskie) - 08/06/2020 586000.00 PLN
dodane przez: Robert
Firma Gaj-Stal oferuje: Halę 20x50x4,5 Szerokość: 20m Długość : 50m Wysokość w okapie: 4,5m PROJEKT W CENIE HALI! CHCESZ UNIKNĄĆ PROBLEMÓW ZAWSZE PYTAJ O DOKUMENTACJĘ , JEŻELI SPRZEDAWCA TAKIEJ NIE POSIADA TOWAR NIE POWINIEN BYĆ DOPUSZCZONY DO UŻYTKOWANIA. POMYŚL O BEZPIECZEŃSTWIE SWOIM I INNYCH!!! Konstrukcja stalowa cynkowana ogniowo zgodnie z no...

Domekzbali opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat Domekzbali oraz oferty Produkcja domów z bali. Dostawa w całej Polsce
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Produkcja domów z bali. Dostawa w całej Polsce lub użytkownika Domekzbali jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)