1.00 PLN Schody Rintal w sierpniu montaż gratis Chojnice

Data publikacji: 08/07/2022
Data modyfikacji: 08/23/2022
Użytkownik: schody Rintal

Wakacyjna beztroska trwa w najlepsze. To z jednej strony sezon upragnionych urlopów, a z drugiej idealny moment na wykończenie swojego domu. Zwłaszcza, że w Rintal super okazja! W sierpniu producent oferuje swoim Klientom wyjątkową promocję: montaż schodów za 0zł! Tylko teraz możecie Państwo zainwestować w nowoczesne schody Rintal z niepowtarzalnymi poręczami i balustradami bez dodatkowych opłat za montaż. Zniżka obowiązuje od 01.08 do 31.08.2022 r. przy zakupie schodów wraz poręczami i balustradami.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji, a także ze wzbogaconą o nowe modele schodów ofertą Rintal. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej: www.rintal.pl.
Doradcy Rintal są do dyspozycji na terenie całego kraju. Pomiar, projekt oraz fotorealistyczna wizualizacja schodów GRATIS!

www.rintal.pl
e-mail: k.prabucka@rintal.pl
tel. Dział Handlowy: +48 58 532 42 55


użytkownik: schody Rintal
oferta: Schody Rintal w sierpniu montaż gratis
lokalizacja: Chojnice (pomorskie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 585324255

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Duży Grzejnik Purmo 3m
  Duży Grzejnik Purmo 3m
  Budowlane / Remontowe - Żukowo (woj. pomorskie) - 05/28/2022 700.00 PLN
  dodane przez: Karina
  Duży Grzejnik Purmo nie używany stoi i się kurzy od 3 lat ,podłączenie boczne Szer. 3m. Wys. 50cm. Odbiór w Żukowo więcej info.725-138-149
 • Schody Rintal promocja maj bez vat
  Schody Rintal promocja maj bez vat
  Budowlane / Remontowe - Stara Kiszewa (woj. pomorskie) - 05/08/2022 1.00 PLN
  dodane przez: schody Rintal
  Wiosna na zewnątrz, a wewnątrz nowe schody! Prawda, że doskonały pomysł? Maj to dobry czas, aby zaplanować wiosenne zmiany i przygotować się na nadchodzący sezon. Rintal Polska, wiodący producent SCHODÓW do wnętrz organizuje PROMOCJĘ: MAJ BEZ VAT w formie zniżki w wysokości 8% na zakup schodów wraz z poręczą i montażem. Skorzystaj z bezpłatnego pom...
 • Czyszczenie i impregnacja kostki brukowej i elewacji
  Czyszczenie i impregnacja kostki brukowej i elewacji
  Budowlane / Remontowe - Gdańsk (woj. pomorskie) - 05/04/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Piotrexx
  PIOTREXX SP. Z O.O. OFERUJE USŁUGI Z ZAKRESU CZYSZCZENIA ORAZ IMPREGNACJI POWIERZCHNI : - Kostki brukowej - Elewacji - Dachów - Tarasów - Hal produkcyjnych i magazynowych - Okien i przeszkleń - Ogrodzeń - Udrażnianie rur i rynien - Oraz wiele innych! TEL: 721057105 Używamy profesjonalnego sprzętu zimno-wodnego oraz gorąco-wodnego, dzięki czemu może...

schody Rintal opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Schody Rintal w sierpniu montaż gratis lub użytkownika schody Rintal jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.