Proszę o kontakt skup łożysk cena  Warszawa

Data publikacji: 04/29/2022
Użytkownik: Skup

Proponujemy Państwu skup łożysk w konkurencyjnych cenach. Odbieramy łożyska od przedsiębiorstw, klientów indywidualnych, w tym hobbystów zainteresowanych szybkimi wycenami. Interesujemy się przede wszystkim nowymi łożyskami. Płacimy gotówką na miejscu i stawiamy na długoterminową współpracę. Dodatkowo odpowiadamy za skup narzędzi przemysłowych, w tym łańcuchów napędowych, wózków liniowych, wierteł i wielu innych elementów wykorzystywanych w realizacji projektów technicznych. Telefon: 533 223 428.


użytkownik: Skup
oferta: skup łożysk cena 
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • ŁAZIENKI kompleksowo
  ŁAZIENKI kompleksowo
  Budowlane / Remontowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 01/25/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Waldemar
  Kompleksowe remonty i wykończenia łazienek i mieszkań. Oferuję pełen zakres prac związanych z: remontem ,wykończeniem i adaptacją łazienki oraz mieszkania .Wykonuje również drobne naprawy i serwis awaryjny. Stosuje wiele nie typowych rozwiązań(zgodnych ze sztuką budowlaną) co pozwoli państwu zaoszczędzić czas i koszty wykonania usługi . Moje wykona...
 • Projektowanie Wnętrz Online
  Projektowanie Wnętrz Online
  Budowlane / Remontowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 07/20/2021 Darmowe
  dodane przez: Projektowanie Wnętrz Online
  Projektowanie Wnętrz Online to biuro projektowe, która skupia projektantów z doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym.  Specjalizujemy się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkań oraz domów. Nasza ofertowa jest dostosowana do potrzeb naszych klientów – ich czasu i portfela! Zobacz nasze projekty: Mieszkań: https://projektowanie-wnetrz-online...
 • Renowacja podłóg drewnianych,cyklinowanie,montaż
  Renowacja podłóg drewnianych,cyklinowanie,montaż
  Budowlane / Remontowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 06/16/2021 Proszę o kontakt
  dodane przez: Piotr
  Naszą specjalnością jest renowacja podłóg drewnianych. Pracujemy na terenie Warszawy oraz okolic. Oferujemy Państwu: - cyklinowanie bezpyłowe - cyklinujemy podłogi z wszelkiego rodzaju drewna - wykonujemy renowację starych podłóg, w złym stanie typu finish-parkiet, wielowarstwowych oraz drewna egzotycznego - oferujemy również układanie parkietu, pa...

Skup opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: skup łożysk cena  lub użytkownika Skup jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.