Usługi dekarskie Remonty dachów Obróbki blacharskie Wrocław

cena: 1.00 PLN

Data publikacji: 18/03/2023
Data modyfikacji: 23/03/2023
Użytkownik: Wojciech Węgiel

Firma SOLIDACH Wojciech Węgiel zrealizuje prace dekarskie w zakresie:

- Kompleksowego wykonywania lub remontu pokryć dachowych takich jak: dachówka ceramiczna/betonowa, papa termozgrzewalna, blacha na rąbek, membrany zgrzewane Resitrix, PVC, TPO itp,
- Likwidacji przecieków z dachu (mamy bogate doświadczenie, usunęliśmy skutecznie kilkaset przecieków),
- Wykonywania w warunkach warsztatowych i montażu na dachu dowolnych obróbek blacharskich i rynien z wybranego rodzaju blachy.

Oferujemy fachowe doradztwo w kwestii stosowanych materiałów i technologii, rzetelną usługę na najwyższym poziomie, uczciwość, indywidualne podejście do klienta, bezpłatną wycenę. Na wszystkie swoje prace udzielamy pisemnej gwarancji. Obsługujemy klientów prywatnych, wspólnoty mieszkaniowe, instytucje.


użytkownik: Wojciech Węgiel
oferta: Usługi dekarskie Remonty dachów Obróbki blacharskie
lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 664746884

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Wizualizacja Twojego Domu / Projekty elewacji 2d 3d
Wizualizacja Twojego Domu / Projekty elewacji 2d 3d
Budowlane / Remontowe - Będzin (woj. dolnośląskie) - 12/10/2022 1.00 PLN
dodane przez: elewacyjnie.pl
elewacyjnie.pl Zastanawiasz się w jaki sposób będzie wyglądać elewacja Twojego domu po ociepleniu? Skorzystaj z projektu elewacji stworzonego przez elewacyjnie.pl abyś mógł uniknąć rozczarowania. Kilka wariantów elewacji domu do wyboru. Bez limitu korekt.Mądrze zaprojektowana elewacja domu pozwala zaplanować prace wykończeniowe z dużym wyprzedzenie...
Projekt elewacji, wizualizacje 2D/3D, projekt elewacja domu
Projekt elewacji, wizualizacje 2D/3D, projekt elewacja domu
Budowlane / Remontowe - Głogów (woj. dolnośląskie) - 12/04/2021 Proszę o kontakt
dodane przez: elewacyjnie
www.elewacyjnie.pl Oferujemy projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D. Dzięki przygotowanej przez nas wizualizacji dopasujemy wygląd elewacji do koloru okien, drzwi, dachu. Ponadto możemy optycznie powiększyć lub pomniejszyć wygląd Twojego domu. Całość prac wykonujemy zdalnie, otrzymasz więc swój projekt bez wychodzenia z domu. Proces wspó...
Posadzki maszynowe/ wylewki
Posadzki maszynowe/ wylewki
Budowlane / Remontowe - Lubań (woj. dolnośląskie) - 05/03/2020 Proszę o kontakt
dodane przez: Marian
Witam, Wykonujemy wylewki maszynowe z wykorzystaniem pompy do betonu typu mixokret, wraz z zacieraniem mechanicznym. Pomiary oraz nanoszenie wysokości wylewek, wykonujemy sprzętem najwyższej klasy, przez co wylewki zrealizowane przez naszą firmę, są wykonane z dużą dokładnością oraz starannością. Wylewki poziomowane są laserowo ROBOTEM !!! WYSTAWIA...

Wojciech Węgiel opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat Wojciech Węgiel oraz oferty Usługi dekarskie Remonty dachów Obróbki blacharskie
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Usługi dekarskie Remonty dachów Obróbki blacharskie lub użytkownika Wojciech Węgiel jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)