Proszę o kontakt NAUKA SPAWANIA NA SYMULATORZE Białystok

Data publikacji: 06/30/2022
Użytkownik: TOCK-AUTOMATYKA

Firma TOCK-AUTOMATYKA jest producentem obrabiarek szkoleniowych CNC, dystrybutorem nowoczesnego wyposażenia pracowni CNC m.in. roboty, coboty, pracowni spawania oraz narzędzi kształcenia zawodowego dla szkół i uczelni technicznych. Firma TOCK-AUTOMATYKA oferuje kompleksowe wyposażenie pracowni spawania w innowacyjne spawarki szkoleniowe SOLDAMATIC umożliwiające naukę spawania w rozszerzonej rzeczywistości AR stanowiącej nowatorskie połączenie wirtualnej rzeczywistości w interakcji z prawdziwymi elementami spawalniczymi: przyłbica ochronna, palniki spawalnicze, rękawice. Zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości w systemie spawalniczym SOLDAMATIC pozwala na rozpoczęcie nauki spawania w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku, bez ryzyka poparzenia oraz zużycia materiałów eksploatacyjnych na początkowym etapie nauki, co znacznie poprawia komfort uczestników szkolenia oraz wpływa pozytywnie na decyzję o podjęciu nauki w kierunku zawodu spawacza. Spawarka szkoleniowa SOLDAMATIC wykorzystuje wirtualną rzeczywistość dla odzwierciedlenia techniki spawania, różnorodności zastosowanych materiałów, posiada panel sterowania odpowiadający standardowej spawarce z możliwością dowolnego zaprogramowania ćwiczenia oraz wybór dowolnej metody: MIG/MAG, TIG, spawanie MMA, spawanie elektrodą. Spawarka do szkoleń SOLDAMATIC umożliwia symulację spawania bez konieczności organizowania specjalnie przystosowanych pomieszczeń, bez odciągów spalin, odzieży ochronnej, gazów technicznych, materiałów eksploatacyjnych. Stanowiska do wirtualnego spawania SOLDAMATIC mogą być umieszczone w zwykłej sali zajęciowej, wymagania techniczne wirtualnej spawarki SOLDAMATIC nie różnią się od zwykłego stanowiska komputerowego, co znacznie ogranicza koszty przygotowania zawodowego uczniów. Nauka spawania na symulatorach spawania SOLDAMATIC umożliwia znaczną p[oprawę efektywności kształcenia poprzez możliwość wielokrotnego powtarzania ćwiczenia, dedykowany zestaw ćwiczeń do symulacji spawania umożliwiające podjęcie w kolejnym etapie nauki pracy z tradycyjną spawarką. Symulator spawania w wirtualnej rzeczywistości odzwierciedla wszelkie procesy technologiczne mające miejsce podczas standardowego procesu spawania co skutkuje pewniejszym podejściem w kolejnym etapie szkolenia do spawania tradycyjną spawarką. Dodatkowo, spawanie w rozszerzonej rzeczywistości pozwala na wypracowanie pamięci mięśniowej związanej z użyciem prawdziwych elementów spawalniczych w procesie wirtualnego spawania, wypracowanie odpowiednich technik spawania, naukę programowania i obsługi panelu sterowania spawarki na symulatorze SOLDAMATIC, który jest identyczny jak w tradycyjnej spawarce. Firma TOCK-AUTOMATYKA jest oficjalnym dystrybutorem wirtualnej spawarki SOLDAMATIC hiszpańskiej firmy Seabery.


użytkownik: TOCK-AUTOMATYKA
oferta: NAUKA SPAWANIA NA SYMULATORZE
lokalizacja: Białystok (podlaskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Zapisy na kurs rysunku odręcznego i zajęcia plastyczne w Pracowni Rysunku Elipsa 2022/2023
  Zapisy na kurs rysunku odręcznego i zajęcia plastyczne w Pracowni Rysunku Elipsa 2022/2023
  Kursy / Szkolenia - Kraków (woj. małopolskie) - 08/10/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Elipsa
  Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminów i przygotowaniem się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo Przemysłowe, Digital Design, Liceum Plastyczne. Zajęcia skierowane są do licealistów, studentów i hobbystów. Prowadzimy również zajęcia dla dzieci i mło...
 • Nauka niemieckiego
  Nauka niemieckiego
  Kursy / Szkolenia - Kartuzy (woj. pomorskie) - 07/01/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: jolanta
  Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? Chcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę niemieckiego przez Internet (darmowy program do rozmów Skype). Jestem profesjonalnym lektorem, mam za sobą lata doświadczeń. Wiele dorosłych osób nauczyłam mówić i rozumi...
 • Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
  Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
  Kursy / Szkolenia - Opole (woj. opolskie) - 05/16/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: joanna
  Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po ang...

TOCK-AUTOMATYKA opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: NAUKA SPAWANIA NA SYMULATORZE lub użytkownika TOCK-AUTOMATYKA jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.