Proszę o kontakt Skup aut za gotówkę, kasacja, skup quadów, skup skuterów, skup aut, auto skup, 788558401, złomowanie Gdynia

Data publikacji: 06/19/2022
Użytkownik: skup


skup aut za gotówkę 
skup anglików
kasacja pojazdów
skup aut na części
skup skuterów
skup quadów

https://www.skupauttrojmiasto.com.pl/
telefon
788558401


użytkownik: skup
oferta: Skup aut za gotówkę, kasacja, skup quadów, skup skuterów, skup aut, auto skup, 788558401, złomowanie
lokalizacja: Gdynia (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 788558401

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Turbo Serwis - naprawa i regeneracja turbosprężarek
  Turbo Serwis - naprawa i regeneracja turbosprężarek
  Motoryzacyjne - Gdynia (woj. pomorskie) - 04/29/2022 1.00 PLN
  dodane przez: turboservicePL
  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i regeneracji turbosprężarek, naprawy sterowników, doradztwa i sprzedaży. Mamy ponad 25 lat doświadczenia. Dajemy gwarancję bez limitu kilometrów. Bezpłatne diagnostyka turbosprężarek, tuning, sprawdzanie ciśnienia doładowania. Możliwość wykonania regeneracji turbiny tego samego dnia. Prowadzimy takż...
 • wynajem Autolawet
  wynajem Autolawet
  Motoryzacyjne - Chojnice (woj. pomorskie) - 04/24/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Łukasz
  Oferujemy wynajem Autolawety kat.B 2,8diesel o mocy 130 km. Jest to dynamiczny jak i ekonomiczny silnik. Istnieje możliwość wynajęcia autolawety z kierowca.Wszelkie informacje pod nr tel. 666-666-102. Oferujemy: - wynajem Autolawet - holowanie pojazdów - transport międzynarodowy, transport paletowy i wszystkiego co zmieści się na Autolawetcie Specy...
 • Piaskowanie, malowanie, renowacja felg
  Piaskowanie, malowanie, renowacja felg
  Motoryzacyjne - Gdańsk (woj. pomorskie) - 03/16/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: N5 SERWIS
  Zapraszamy na zabieg odnowy felg. Usługa polega na: - piaskowaniu, sodowaniu lub wytrawianiu chemicznym - lakierowaniu - proszkowym lub systemowym - wielokrotnym wypalaniu felg w piecu Możliwy do osiągnięcia jest efekt matowy i połysk. Zajmujemy się zarówno felgami aluminiowymi jak i stalowymi. Możliwe zdjęcie i założenie opon. Przed rozpoczęciem p...

skup opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Skup aut za gotówkę, kasacja, skup quadów, skup skuterów, skup aut, auto skup, 788558401, złomowanie lub użytkownika skup jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.