Wypożyczalnia Bus do 3,5 t Kat B. Wypożyczalnia lawet Kościerzyna

cena: 35.00 PLN

Data publikacji: 11/09/2022
Data modyfikacji: 12/09/2022
Użytkownik: Wypożyczalnia lawet

Wypożyczalnia Bus do 3,5 t Kat B. Wypożyczalnia lawet#Lawety 4m 4,5m 5 m 6,5 m 8,5 m KOSCIERZYNA


---


77 Rent Car – Wypożyczalnia Samochodów Kościerzyna oferuje wynajem samochodów o zróżnicowanym standardzie wyposażenia tak abyście Państwo mogli dopasować samochód do własnych potrzeb. Strategią naszej firmy jest dostosowanie oferty wypożyczenia samochodu do Klienta dlatego też staramy się powiększać gamę aut opierając się o marki : Audi, Bmw, Ford, Opel, VW, Renault, Dacia, Toyota, Fiat, Skoda. Mercedes, Jaguar.

Tani wynajem u nas nie oznacza niskiej jakości wręcz przeciwnie wysoka jakość za niską cenę. Idealny stan techniczny i nienaganna czystość naszych samochodów to atut naszej wypożyczalni aut. Ceny wypożyczenia samochodów zaczynają się u nas od 80 zł za dobę w zależności od długości wynajmu a także samochodu jaki Państwo wybiorą z naszej oferty. Jeśli planujecie Państwo rodzinną podróż foteliki dla dzieci oferujemy GRATIS do wypożyczanego samochodu.

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o autolawety i lawety.

77 Rent Car – Wypożyczalnia Samochodów Kościerzyna oferuje także wynajem samochodu do ślubu jak i wynajem z OC sprawcy. Zapraszamy!

1. Wymagany wiek najemcy: min 24 lata, prawo jazdy (minimum 2 lata).

2. Wymagane dokumenty:

dowód osobisty,
prawo jazdy,
Przy działalności gospodarczej:

dowód osobisty,
prawo jazdy,
kserokopie dokumentów takich jak: Regon, NIP,
zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej
odpis z rejestru KRS.
upoważnienie pracownika
W przypadku osoby z zagranicy:

paszport,
prawo jazdy,
osoby z USA, Kanady i Australii (międzynarodowe prawo jazdy).
3. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, drogą elektroniczną (e-mail). Informacje niezbędne przy rezerwacji to: dane teleadresowe Najemcy, model pojazdu, przewidywany termin i długość najmu, miejsce i godzina odbioru pojazdu oraz ewentualne zgłoszenie zamiaru wyjazdu za granicę z podaniem kraju docelowego oraz krajów tranzytowych. Każda rezerwacja złożona drogą elektroniczną jest ważna po potwierdzeniu jej przez pracownika wypożyczalni.

4. Na czas najmu samochodu pobierana jest kaucja, której wysokość zależy od marki i modelu pojazdu. Kaucja podlega całkowitemu zwrotowi w momencie oddania nieuszkodzonego samochodu. Kaucja może być wpłacona gotówką, blokada na karcie kredytowej lub przedpłacona przelewem na konto.

5. Opłata za wynajem oraz kaucja pobierana jest z góry.

6. Samochód posiada pełne ubezpieczenie w zakresie OC, AC.

7. Opłata za najem samochodu nie obejmuje kosztów paliwa.


użytkownik: Wypożyczalnia lawet
oferta: Wypożyczalnia Bus do 3,5 t Kat B. Wypożyczalnia lawet
lokalizacja: Kościerzyna (pomorskie)
cena: 35.00 PLN
Telefon: 500477772

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Piaskowanie, malowanie, renowacja felg
Piaskowanie, malowanie, renowacja felg
Motoryzacyjne - Gdańsk (woj. pomorskie) - 30/06/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: N5 SERWIS
Zapraszamy na zabieg odnowy felg. Usługa polega na: - piaskowaniu, sodowaniu lub wytrawianiu chemicznym - lakierowaniu - proszkowym lub systemowym - wielokrotnym wypalaniu felg w piecu Możliwy do osiągnięcia jest efekt matowy i połysk. Zajmujemy się zarówno felgami aluminiowymi jak i stalowymi. Możliwe zdjęcie i założenie opon. Przed rozpoczęciem p...
Skup aut za gotówkę, kasacja, skup quadów, skup skuterów, skup aut, auto skup, 788558401, złomowanie
Skup aut za gotówkę, kasacja, skup quadów, skup skuterów, skup aut, auto skup, 788558401, złomowanie
Motoryzacyjne - Gdynia (woj. pomorskie) - 19/06/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: skup
skup aut za gotówkę  skup anglików kasacja pojazdów skup aut na części skup skuterów skup quadów https://www.skupauttrojmiasto.com.pl/ telefon 788558401
Turbo Serwis - naprawa i regeneracja turbosprężarek
Turbo Serwis - naprawa i regeneracja turbosprężarek
Motoryzacyjne - Gdynia (woj. pomorskie) - 29/04/2022 1.00 PLN
dodane przez: turboservicePL
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i regeneracji turbosprężarek, naprawy sterowników, doradztwa i sprzedaży. Mamy ponad 25 lat doświadczenia. Dajemy gwarancję bez limitu kilometrów. Bezpłatne diagnostyka turbosprężarek, tuning, sprawdzanie ciśnienia doładowania. Możliwość wykonania regeneracji turbiny tego samego dnia. Prowadzimy takż...

Wypożyczalnia lawet opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat Wypożyczalnia lawet oraz oferty Wypożyczalnia Bus do 3,5 t Kat B. Wypożyczalnia lawet
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Wypożyczalnia Bus do 3,5 t Kat B. Wypożyczalnia lawet lub użytkownika Wypożyczalnia lawet jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)