Proszę o kontakt Dj Blaggio Wodzirej Nowa Karczma

Data publikacji: 04/27/2022
Użytkownik: Dj Blaggio Wodzirej

Dobra muzyka to gwarancja dobrej zabawy na każdym bankiecie, imprezie firmowej czy weselu. Jestem dj-em, który z przyjemnością zapewni Państwu wyjątkową oprawę muzyczną oraz zabawy podczas tych wyjątkowych uroczystości. Pracuję z ludźmi i dla ludzi by z uśmiechem wspominali wszelkie imprezy, na których towarzyszyła im serwowana przeze mnie muzyka. Współtworzę atmosferę przyjęć już od 2009r. To nie tylko moja praca, ale przede wszystkim moja pasja. Jako cel stawiam sobie przede wszystkim dostarczenie gościom pretekstu do udanej zabawy. Moim klientom zapewniam profesjonalną obsługę. Gram na wysokiej klasy sprzęcie muzycznym. Dostarczam nie tylko muzykę, nagłośnienie ale również wyjątkowe oświetlenie sali. Tworzę niepowtarzalną atmosferę wieczoru w rytm ulubionej muzyki jego uczestników. Zapraszam do współpracy.


użytkownik: Dj Blaggio Wodzirej
oferta: Dj Blaggio Wodzirej
lokalizacja: Nowa Karczma (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • DJ/wodzirej
  DJ/wodzirej
  Obsługa imprez - Gdańsk (woj. pomorskie) - 04/27/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Irek
  DJ/wodzirej NA TWOJĄ IMPREZĘ. Wesela, poprawiny, urodziny, rocznice ślubu, jubileusze, inne imprezy okolicznościowe.. itd. Repertuar zawsze ustalam indywidualnie z klientem. Zabawy i konkursy? Oczywiście!! Posiadam własne nagłośnienie, oświetlenie, zapewniam gadżety na konkursy, oczepiny
 • Sala okolicznościowa Rozmaryn
  Sala okolicznościowa Rozmaryn
  Obsługa imprez - Wejherowo (woj. pomorskie) - 04/18/2022 180.00 PLN
  dodane przez: Sala Rozmaryn
  Sala okolicznościowa Rozmaryn to klimatyczne miejsce położone w Koleczkowie nieopodal Gdyni. Nowoczesna sala-około 200m2 oraz 60m2 tarasu pozwalają na urządzenie rożnego rodzaju imprez okolicznościowych na około 70 osób. Sala wyposażona jest w kuchnie, dzięki czemu bez problemu można urządzić tu różnego rodzaju uroczystości (urodziny, chrzciny, kom...
 • Catering imprezy kucharka komunie urodziny namiot
  Catering imprezy kucharka komunie urodziny namiot
  Obsługa imprez - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 03/28/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Catering
  Pomogę przygotować urodziny, chrzciny, komunie, wesela. Mogę również zająć się wystrojem stołu oraz miejsca. Obsługa i catering imprez komunijnych, urodzin, chrzcin, wesel. Zapraszamy do rezerwacji terminów. Posiadamy różnorodny sprzęt gastronomiczny do wypożyczenia. W ofercie namioty 6×12 m 5×8 m i 3×6 m że stołami ławkami i krzesłami, fontanny cz...

Dj Blaggio Wodzirej opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Dj Blaggio Wodzirej lub użytkownika Dj Blaggio Wodzirej jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.