Proszę o kontakt Fotograf ślubny Gdynia

Data publikacji: 01/26/2022
Użytkownik: Wojtek

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty fotografii ślubnej, pakiet standardowych usług to tylko 1.800 zł.

Jestem fotografem dla którego każdy ślub to Wasze niepowtarzalne święto. Nie ma dla mnie niczego cenniejszego od zadowolenia Pary Młodej. W czasie uroczystości jestem niewidocznym obserwatorem, dzięki temu zdjęcia tworzą wspaniałą opowieść o tym dniu i Waszym szczęściu.


Podczas wykonywania zdjęć stawiam na naturalność i prostotę. W moim portfolio nie znajdziecie dziwacznych kolorów i nakładanych filtrów. Zdjęcia które otrzymacie, poddane są autorskiej obróbce graficznej. Zdjęcia otrzymacie na specjalnym pendrivie w gustownym opakowaniu.


Fotografowanie poprzedzam zawsze rozmową z Parą Młodą o planowanym przebiegu uroczystości, potrzebach i Waszych pomysłach. Dzięki temu doskonale wiem czego oczekujecie.


Ukończyłem kurs liturgiczny. Po podpisaniu umowy jestem do dyspozycji Pary Młodej. Służę pomocą i radą. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i skorzystania z oferty. Do każdej pary podchodzę indywidualnie, zawsze z pełnym zaangażowaniem.


użytkownik: Wojtek
oferta: Fotograf ślubny
lokalizacja: Gdynia (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 502178344

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • usługi ślubne foto-wideo , zdjęcia , fotograf , kamerzysta , reportaż ślubny , filmowanie wesel
  usługi ślubne foto-wideo , zdjęcia , fotograf , kamerzysta , reportaż ślubny , filmowanie wesel
  Obsługa imprez - Gdynia (woj. pomorskie) - 01/16/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Fotograf
  usługi ślubne foto-wideo, zdjęcia, fotograf, kamerzysta, reportaż ślubny, filmowanie wesel, śluby i uroczystości rodzinne, sesje plenerowe, zdjęcia grupowe, albumy, odbitki zdjęć, nadruk na płytach, montaż materiałów wideo, obróbka cyfrowa zdjęć serdecznie zapraszamy do kontaktu Pary Młode zainteresowane naszą ofertą
 • Auto do ślubu najnowsze BMW 750LD LANG VIP Limuzyna biała perła
  Auto do ślubu najnowsze BMW 750LD LANG VIP Limuzyna biała perła
  Obsługa imprez - Gdynia (woj. pomorskie) - 01/16/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Ring
  WYNAJMĘ SAMOCHÓD - AUTO DO ŚLUBU !!! Ślub z całą pewnością jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Przejazd najnowszą i superluksusową najnowszą BMW 750LD LANG VIP LIMUZYNĄ BIAŁĄ PERŁĄ z pewnością uatrakcyjni tą ważną uroczystość Koszt wynajęcia auta na terenie Trójmiasta wraz z kierowcą to 300 zł złotych/godzina. Możliwość poza Trój...
 • Hotel Gryf Uroczystości
  Hotel Gryf Uroczystości
  Obsługa imprez - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 01/14/2022 100.00 PLN
  dodane przez: Hotel Gryf
  Gościom weselnym oferujemy nocleg w bardzo atrakcyjnej cenie. Umożliwiamy organizację uroczystości w klimatyzowanych salach o różnej ilości miejsc - w zależności od potrzeb. Sala Restauracyjna 100 - 130 osób Sala Brzozowa 70 osób Drink - Bar 30 osób Koszt uroczystości weselnej (cena za osobę): - bez poprawin 150 zł - z poprawinami 180 zł W celu uat...

Wojtek opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Fotograf ślubny lub użytkownika Wojtek jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.