55.00 PLN Sękacze na majówkę Suwałki

Data publikacji: 05/01/2022
Użytkownik: Olga

Przyjmuję zamówienia na sękacze na długi weekend majowy, komunie, wesela itp Mam do zaoferowania sękacze wypiekane z wiejskich jaj, od kurek z własnego gospodarstwa. Do produkcji używam MASŁA ŚMIETANKOWEGO 83%. Nie dodaję żadnych sztucznych zapachów- tylko sok z cytryny Sękacze są wilgotne i zawsze świeże.
Sękacz miniaturka 15zł
Sękacz z 10 jaj - 55zł
Sękacz z 20 jaj - 80 zł
Sękacz z 30 jaj - 130 zł
Sękacz z 40 jaj 160 zl


użytkownik: Olga
oferta: Sękacze na majówkę
lokalizacja: Suwałki (podlaskie)
cena: 55.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Wynajem namiotów bankietowych
  Wynajem namiotów bankietowych
  Obsługa imprez - Chojnice (woj. pomorskie) - 06/04/2022 42500.00 PLN
  dodane przez: Zielony Bankiet
  Sprzedam kompletną działalność usługową, prowadzoną od 2014 roku, polegającą na wynajmie namiotów bankietowych z pełnym, różnorakim, niepowtarzalnym wyposażeniem: 1. namioty: 5x10 (jednoroczny) + 2 namioty trzyletnie 5x12 (dwuletni) 6x12 (dwuletni) z możliwością podwyższenia Namioty co oczywiste posiadają ślady użytkowania. Dokładam ponadto sporo c...
 • Dj Blaggio Wodzirej
  Dj Blaggio Wodzirej
  Obsługa imprez - Nowa Karczma (woj. pomorskie) - 04/27/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Dj Blaggio Wodzirej
  Dobra muzyka to gwarancja dobrej zabawy na każdym bankiecie, imprezie firmowej czy weselu. Jestem dj-em, który z przyjemnością zapewni Państwu wyjątkową oprawę muzyczną oraz zabawy podczas tych wyjątkowych uroczystości. Pracuję z ludźmi i dla ludzi by z uśmiechem wspominali wszelkie imprezy, na których towarzyszyła im serwowana przeze mnie muzyka. ...
 • DJ/wodzirej
  DJ/wodzirej
  Obsługa imprez - Gdańsk (woj. pomorskie) - 04/27/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Irek
  DJ/wodzirej NA TWOJĄ IMPREZĘ. Wesela, poprawiny, urodziny, rocznice ślubu, jubileusze, inne imprezy okolicznościowe.. itd. Repertuar zawsze ustalam indywidualnie z klientem. Zabawy i konkursy? Oczywiście!! Posiadam własne nagłośnienie, oświetlenie, zapewniam gadżety na konkursy, oczepiny

Olga opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Sękacze na majówkę lub użytkownika Olga jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.