Proszę o kontakt Zadaszenia tarasu Strzelin

Data publikacji: 03/22/2022
Data modyfikacji: 03/24/2022
Użytkownik: Artbegstudio

Produkcja nowoczesnych systemów zadaszania tarasu to główny profil działalności naszej firmy Artbergstudio. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która wykonuje wysokiej jakości zadaszenia tarasu przeznaczone do samodzielnego montażu przez Klienta. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne sprzęty oraz korzystamy z wysokojakościowych materiałów takich jak zewnętrzna tkanina akrylowa, którą cechuje wieloletnia wytrzymałość. Dodatkowo jest ona wzmacniania okuciami z żeglarskiej stali nierdzewnej. Dzięki temu gwarantujemy trwałość i bezpieczeństwo całej konstrukcji.

Produkowane w naszej firmie zadaszenia tarasowe możesz wykorzystać do zadaszenia pergoli i tarasów zlokalizowanych m.in. w przydomowym ogrodzie, na dachu, ogródkach działkowych, a także w przestrzeniach publicznych: restauracjach, hotelach, kawiarniach. Realizujemy projekty na terenie całego kraju zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych.

Zachęcamy do kontaktu:

Tel: 501-569-138

Zadaszenie-tarasu.com.pl


użytkownik: Artbegstudio
oferta: Zadaszenia tarasu
lokalizacja: Strzelin (dolnośląskie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 501569138

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Zakładanie trawników
  Zakładanie trawników
  Ogrodnicze - Kobylnica (woj. pomorskie) - 06/21/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Zakładanie Trawników
  Specjalizujemy się w zakładaniu trawników W naszej ofercie znajdziecie Państwo trawniki zakładane metodą klasyczną – z siewu oraz układane z rolki. Stosujemy trawy wysokiej jakości dotyczy to zarówno nasion oraz trawy z rolki- (trawa z rolki wycinana jest tego samego dnia, w którym następuje ułożenie ) Prace jakie zawarte są w cenie 1 m2 obejmują: ...
 • Zadaszenia tarasu
  Zadaszenia tarasu
  Ogrodnicze - Chwaszczyno (woj. pomorskie) - 04/21/2022 420.00 PLN
  dodane przez: Artbegstudio
  Produkcja nowoczesnych systemów zadaszania tarasu to główny profil działalności naszej firmy Artbergstudio. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która wykonuje wysokiej jakości zadaszenia tarasu przeznaczone do samodzielnego montażu przez Klienta. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne sprzęty oraz korzystamy z wysokojakościowych materiałów takic...
 • Wycinka, drzew, pielęgnacja, mulczer, karczowanie,
  Wycinka, drzew, pielęgnacja, mulczer, karczowanie,
  Ogrodnicze - Zakopane (woj. małopolskie) - 04/10/2022 100.00 PLN
  dodane przez: Robert
  Zajmujemy się kompleksową wycinką drzew, także tych trudnych, rosnących przy liniach elektrycznych, kolidujących z zabudową oraz przy drogach. Przygotowujemy działki pod inwestycję. Jesteśmy w stanie zaoferować ze swojej strony kompleksową usługę karczowania całego terenu. Po ukończonej usłudze teren będzie możliwy do zagospodarowania w praktycznie...

Artbegstudio opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Zadaszenia tarasu lub użytkownika Artbegstudio jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.