Agencja pracy Wrocław

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 04/01/2022
Użytkownik: Gość

Worksol.pl to marka wyspecjalizowana w pozyskiwaniu cudzoziemców do pracy w Polsce. Dopełniamy wszystkich formalności związanych z legalizacją pobytu. Współpracujemy z wieloma korporacjami, czy średnim i małym biznesem poszukującym tanich, ale wykwalifikowanych rąk do pracy. Zajmujemy się wszystkimi sprawami formalnymi, procesem rekrutacji, dopasowaniem nowych pracowników do potrzeb przedsiębiorstwa. Wieloma bezpłatnymi wskazówkami dzielimy się na stronie firmowej i pod numerem telefonu 62 7232003. Zapraszamy.


użytkownik: Gość
oferta: Agencja pracy
lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Kalibracja alkomatu Alcofind
Kalibracja alkomatu Alcofind
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 17/11/2021 55.00 PLN
dodane przez: Biuro
Nasza firma zajmuje się sprzedażą alkomatów, ale w ramach oferowanych przez nas usług możesz liczyć także na serwis oraz kalibrację. Jednym z urządzeń, które odnajdziesz w naszym asortymencie jest AlcoFind. To wysokiej jakości alkomat, zbierający pozytywne opinie zarówno podczas użytkowania prywatnego, jak i przez firmy. Jeśli posiadasz właśnie tak...
kalibracja-alkomatow.pl - naprawa i kalibracja alkomatów
kalibracja-alkomatow.pl - naprawa i kalibracja alkomatów
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 23/09/2021 49.00 PLN
dodane przez: Mariusz
Alkomat pro x5 pro x-3 jest urządzeniem które znacznie ułatwia nam życie informując nas o poziomie alkoholu w naszym organizmie. Nawet najwyższej klasy modele z czasem mogą tracić precyzję pomiaru dlatego tak bardzo ważne jest, aby przeprowadzanie okresowej kalibracji alkomatu odbywało się w odpowiednim laboratorium kalibracja-alkomatow.pl z zachow...
kalibracja alkomatu pro x-5 plus | najlepsze-alkomaty.pl
kalibracja alkomatu pro x-5 plus | najlepsze-alkomaty.pl
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 22/09/2021 49.00 PLN
dodane przez: Mariusz
Alkomat pro x5 pro x-3 jest urządzeniem które znacznie ułatwia nam życie informując nas o poziomie alkoholu w naszym organizmie. Nawet najwyższej klasy modele z czasem mogą tracić precyzję pomiaru dlatego tak bardzo ważne jest, aby przeprowadzanie okresowej kalibracji alkomatu odbywało się w odpowiednim laboratorium z zachowaniem najwyższych standa...

Gość opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat Gość oraz oferty Agencja pracy
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Agencja pracy lub użytkownika Gość jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)