Agencja pracy Wrocław

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 20/12/2022
Użytkownik: WORKSOL GROUP

Obecnie, gdy tak wiele firm zmaga się z brakami w zatrudnieniu warto szukać wszelkich rozwiązań, dzięki którym będzie można te braki sprawnie uzupełnić. W tym zakresie z pomocą przychodzi nasza agencja pracy WorkSol, która od lat działa w branży i dba o to, by firmy nie miały problemów z zatrudnieniem. Jesteśmy w stanie tego dokonać, dlatego, że skupiliśmy się na organizacji pracowników ze Wschodu. Współpracujemy z ludźmi z Ukrainy, którzy chcą pracować w Polsce, a także pracownikami z dalekiego Wschodu i różnych krajów Azji, którzy również chcą się zdecydować na przyjazd do naszego kraju. Posiadamy w tym zakresie odpowiednie doświadczenie i gwarantujemy wszystkim sprawną obsługę. Skupiając się na pracownikach zza Wschodniej granic wypracowaliśmy odpowiedni model działania, dzięki któremu działamy sprawnie i radzimy sobie także z kwestiami formalnymi, które są konieczne do załatwienia, by legalizować pobyt takich osób w Polsce. W ramach naszych usług również się tym zajmiemy, zachęcamy więc do skorzystania z tych właśnie propozycji. Zaglądając do naszej oferty na stronę internetową www.worksol.pl możecie zapoznać się z tym co proponujemy. Jeśli zmagacie się z brakami w zatrudnieniu i nie jesteście w stanie znaleźć pracowników w Polsce zapraszamy do kontaktu z naszą agencją: biuro@worksol.pl, 48 62 7232003. Będziemy w sanie Wam pomóc, załatwimy pracowników, zalegalizujemy ich pobyt, załatwimy wszystkie formalności z PIP i strażą graniczną, a Wy otrzymacie pracowników gotowych do rozpoczęcia wykonywania zadań im poleconych.


użytkownik: WORKSOL GROUP
oferta: Agencja pracy
lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Pracownicy, Leasing Pracowników
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 10/10/2022 1.00 PLN
dodane przez: Włodzimierz
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourcingu pracowniczego . Nasza firma zajmuje się w pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy , legalizacją ich pobytu wraz z pozwoleniami na prace na terenie Polski jak. Również zapełniamy stałą kontrolę i nadzór pr...
Namiot na bele, zadaszenie łukowe , Namiot, Halę Łukową stawiana na betonowych klockach lego, hala ł
Namiot na bele, zadaszenie łukowe , Namiot, Halę Łukową stawiana na betonowych klockach lego, hala ł
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 02/10/2022 9570.00 PLN
dodane przez: Grzegorz
Zadaszenie na kontenery morskie jest nowe, zapakowane i gotowe do montaż. Zadaszenie kontenerowe zapewnia schronienie w miejscach pracy i w gospodarstwach rolnych. Do każdego dachu można zamówić ścianę przednią i tylną z bramą wjazdową. Łatwa w montażu, często używana na placach budowy jako wiata do cięcia lub do przechowywania materiałów budowlany...
Agencja pracy
Agencja pracy
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 04/01/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: Gość
Worksol.pl to marka wyspecjalizowana w pozyskiwaniu cudzoziemców do pracy w Polsce. Dopełniamy wszystkich formalności związanych z legalizacją pobytu. Współpracujemy z wieloma korporacjami, czy średnim i małym biznesem poszukującym tanich, ale wykwalifikowanych rąk do pracy. Zajmujemy się wszystkimi sprawami formalnymi, procesem rekrutacji, dopasow...

WORKSOL GROUP opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat WORKSOL GROUP oraz oferty Agencja pracy
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Agencja pracy lub użytkownika WORKSOL GROUP jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)