Agencja pracy Wrocław

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 20/12/2022
Użytkownik: WORKSOL GROUP

Obecnie, gdy tak wiele firm zmaga się z brakami w zatrudnieniu warto szukać wszelkich rozwiązań, dzięki którym będzie można te braki sprawnie uzupełnić. W tym zakresie z pomocą przychodzi nasza agencja pracy WorkSol, która od lat działa w branży i dba o to, by firmy nie miały problemów z zatrudnieniem. Jesteśmy w stanie tego dokonać, dlatego, że skupiliśmy się na organizacji pracowników ze Wschodu. Współpracujemy z ludźmi z Ukrainy, którzy chcą pracować w Polsce, a także pracownikami z dalekiego Wschodu i różnych krajów Azji, którzy również chcą się zdecydować na przyjazd do naszego kraju. Posiadamy w tym zakresie odpowiednie doświadczenie i gwarantujemy wszystkim sprawną obsługę. Skupiając się na pracownikach zza Wschodniej granic wypracowaliśmy odpowiedni model działania, dzięki któremu działamy sprawnie i radzimy sobie także z kwestiami formalnymi, które są konieczne do załatwienia, by legalizować pobyt takich osób w Polsce. W ramach naszych usług również się tym zajmiemy, zachęcamy więc do skorzystania z tych właśnie propozycji. Zaglądając do naszej oferty na stronę internetową www.worksol.pl możecie zapoznać się z tym co proponujemy. Jeśli zmagacie się z brakami w zatrudnieniu i nie jesteście w stanie znaleźć pracowników w Polsce zapraszamy do kontaktu z naszą agencją: biuro@worksol.pl, 48 62 7232003. Będziemy w sanie Wam pomóc, załatwimy pracowników, zalegalizujemy ich pobyt, załatwimy wszystkie formalności z PIP i strażą graniczną, a Wy otrzymacie pracowników gotowych do rozpoczęcia wykonywania zadań im poleconych.


użytkownik: WORKSOL GROUP
oferta: Agencja pracy
lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Opróżnianie mieszkań,piwnic Wrocław,wywóz mebli Wrocław
Opróżnianie mieszkań,piwnic Wrocław,wywóz mebli Wrocław
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 20/12/2022 1.00 PLN
dodane przez: graty wywozimy
www.graty-wywozimy.pl , TEL.607-698-310 opróżnianie,sprzątanie mieszkań,piwnic Wrocław,odbiór,wywóz,demontaż,utylizacja mebli,gabarytów Wrocław opróżnianie mieszkań po zbieraczach,opróżnianie mieszkań do gołych ścian,wywóz pojedyńczych mebli,wyposażenia mieszkań,Wrocław wywóz pozostałości,odpadów po budowlanych,po remontach wywóz wersalki,narożnika...
Pracownicy, Leasing Pracowników
Pracownicy, Leasing Pracowników
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 10/10/2022 1.00 PLN
dodane przez: Włodzimierz
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourcingu pracowniczego . Nasza firma zajmuje się w pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy , legalizacją ich pobytu wraz z pozwoleniami na prace na terenie Polski jak. Również zapełniamy stałą kontrolę i nadzór pr...
Namiot na bele, zadaszenie łukowe , Namiot, Halę Łukową stawiana na betonowych klockach lego, hala ł
Namiot na bele, zadaszenie łukowe , Namiot, Halę Łukową stawiana na betonowych klockach lego, hala ł
Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 02/10/2022 9570.00 PLN
dodane przez: Grzegorz
Zadaszenie na kontenery morskie jest nowe, zapakowane i gotowe do montaż. Zadaszenie kontenerowe zapewnia schronienie w miejscach pracy i w gospodarstwach rolnych. Do każdego dachu można zamówić ścianę przednią i tylną z bramą wjazdową. Łatwa w montażu, często używana na placach budowy jako wiata do cięcia lub do przechowywania materiałów budowlany...

WORKSOL GROUP opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat WORKSOL GROUP oraz oferty Agencja pracy
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Agencja pracy lub użytkownika WORKSOL GROUP jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)