1.00 PLN Bramki antykradzieżowe, bramki sklepowe do sklepów Płoty

Data publikacji: 05/05/2022
Użytkownik: Elektro-Sat

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem używanych bramek antykradzieżowych. Sprzedajemy i instalujemy także nowe egzemplarze. Każdy przedsiębiorca i sprzedawca wie, że jest to niezbędne zabezpieczenie każdego sklepu.
Zakup używanych bramek antykradzieżowych jest sprawdzonym i ekonomicznym rozwiązaniem. Nasza oferta obejmuje także wszystkie niezbędne akcesoria takie jak:
- klipsy,
- etykiety,
- magnesy-rozszywacze,
- dezaktywatory etykiet,
- linki zabezpieczające.

Bramki sklepowe do aptek, punktów aptecznych , sklepów spożywczych, sklepów budowlanych, sklepów optycznych.
Bramki antykradzieżowe instalujemy najczęściej sklepach takich jak Żabka, Mrówka, Bricomarche, Intermarche a ostatnio nawet w sklepie Biedronka.
Możemy również zastosować tzw. nakładki kartonowe na bramki, dzięki czemu poprawimy wystrój i reklamę sklepu.

Najczęściej instalujemy sprawdzone na całym świecie bramki antykradzieżowe firmy Sensormatic modele Ultra Exit jak również Ultra Post akustyczno-magnetyczne 58 Khz. Zdarzają się również instalacje bramek innych producentów takich jak Checkpoint, Gateway, Lucatron.
Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z rytmu pracy w galeriach handlowych, dlatego dokonujemy także nocnego montażu bramek antykradzieżowych.


Kontakt:
Elektro-Sat Artur Sobala
Email: biuro@elektro-sat.com
https://elektro-sat.com/bramki-antykradziezowe/
Telefon: 733 771 754
Wystawiamy faktury VAT


użytkownik: Elektro-Sat
oferta: Bramki antykradzieżowe, bramki sklepowe do sklepów
lokalizacja: Płoty (zachodniopomorskie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 733771754

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Laboratorium slime
  Laboratorium slime
  Pozostałe usługi i firmy - Gryfice (woj. zachodniopomorskie) - 01/31/2022 111.00 PLN
  dodane przez: Sensoryczna Kraina (z Gryfice) opinie o Sensoryczna Kraina
  Na zajęciach dzieci same wybiorą kolor, zapach i dodatki. Gotowe slime-y zabiorą do domu! Kolorowe gluty stworzymy wyłącznie z bezpiecznych i niezbędnych Oprócz tego oferujemy Państwu również : - Spotkanie z żywą maskotką Myszką Minnie , Spiederman , Elza - Gry i zabawy ruchowe - Malowanie twarzy - Duże bańki mydlane - Zamykanie w bańce mydlanej - ...
 • Integracja sensoryczna
  Integracja sensoryczna
  Pozostałe usługi i firmy - Rymań (woj. zachodniopomorskie) - 01/27/2022 1.00 PLN
  dodane przez: Sensoryczna Kraina (z Rymań) opinie o Sensoryczna Kraina
  Integracja sensoryczna jest to proces, w którym mózg organizuje docierające do niego informacje płynące z ciała i środowiska, po czym wysyła odpowiednią reakcję. Zmysły podstawowe dla integracji sensorycznej (dotyk, równowaga oraz czucie ciała) mają zasadnicze znaczenie w naszym codziennym funkcjonowaniu. Oprócz tego oferujemy Państwu również : - S...
 • Elektro-sat Systemy alarmowe , montaż alarmu
  Elektro-sat Systemy alarmowe , montaż alarmu
  Pozostałe usługi i firmy - Wolin (woj. zachodniopomorskie) - 01/07/2022 1.00 PLN
  dodane przez: Elektro-sat Elektro-sat (z Wolin) opinie o Elektro-sat Elektro-sat
  Firma ELEKTRO-SAT zajmuje się elektronicznymi systemami zabezpieczeń. Oferujemy profesjonalny montaż i serwis: - systemów alarmowych, - systemów monitoringu CCTV, - systemów kontroli dostępu, - systemów inteligentnego budynku. Montujemy systemy pewnych i sprawdzonych marek: Satel, Dahua, Hikvision, Roger i Fibaro. Korzystamy z najnowszych rozwiązań...

Elektro-Sat opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Bramki antykradzieżowe, bramki sklepowe do sklepów lub użytkownika Elektro-Sat jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.