Proszę o kontakt Inwestycja w Przemysłową Elektrownię Słoneczną Kartuzy

Data publikacji: 01/24/2022
Data modyfikacji: 01/24/2022
Użytkownik: Małgorzata

Zapraszam do inwestycji o charakterze nabycia udziałów w spółce, która posiada częściowo już uruchomioną przemysłową elektrownię słoneczną!
Strategia projektu zakłada generowanie ponadprzeciętnych stóp zwrotu w sposób pasywny i dodatkowo ochronę kapitału przed inflacją. Wraz ze wzrostem cen energii rośnie rentowność elektrowni.
Podstawowe parametry:– Poziom bezpieczeństwa: podwyższony– Przewidywana rentowność: 10,4% rocznie i 11,5 % w pakiecie VIP– Próg wejścia: 52 500 zł i 332 500 zł w pakiecie VIP– Łączna moc: 4MW– Lokalizacje:Dobrzelewice (uruchomiona) 1 MWTursko Wielkie (uruchomienie III.22) 2 MWKosobudy (uruchomienie VIII.22) 1 MW
Przemysłowe farmy słoneczne to również:Biznes mogący funkcjonować przez dziesiątki lat, dzięki systematycznym wymianom sprzętuOchrona środowiska, jakości powietrza, obniżenie cen energii w kraju i poprawa jego bezpieczeństwa energetycznegoWysoka przewidywalność produkcjiWysoki poziom dostępności, niska awaryjność instalacjiNiskie ryzyko przerwania produkcji i niskie koszty ubezpieczenia tego ryzykaInwestycja w realną wartośćPasywne źródło dochodu
Zapraszam do kontaktu po szczegóły inwestycji.

Małgorzata Rosiak
tel. 793 113 417 
 e-mail: malgorzatarosiak777@gmail.com


użytkownik: Małgorzata
oferta: Inwestycja w Przemysłową Elektrownię Słoneczną
lokalizacja: Kartuzy (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 793113417

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Rozwód kościelny - jak unieważnić małżeństwo?
  Rozwód kościelny - jak unieważnić małżeństwo?
  Pozostałe usługi i firmy - Gdańsk (woj. pomorskie) - 01/19/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Arletta Bolesta (z Gdańsk) opinie o Arletta Bolesta
  Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)
 • Podłączenie kuchenki gazowej, płyt gazowych kuchni gazownik, hydraulik
  Podłączenie kuchenki gazowej, płyt gazowych kuchni gazownik, hydraulik
  Pozostałe usługi i firmy - Pruszcz Gdański (woj. pomorskie) - 01/16/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Darek (z Pruszcz Gdański) opinie o Darek
  Wykonujemy specjalistyczne usługi : • wpisy do kart gwarancyjnej urządzeń gazowych • instalacja i podłączanie kuchenek gazowych, płyt gazowych • usługi hydrauliczno-grzewczo-instalatorskie • montaż kotłów gazowych stojących i wiszących, podłączanie ich do instalacji gazowej, wodnej • montaż podgrzewaczy gazowych, term gazowych, junkersów • przeróbk...
 • SKUP KATALIZATORÓW
  SKUP KATALIZATORÓW
  Pozostałe usługi i firmy - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 12/28/2021 Proszę o kontakt
  dodane przez: Rafał (z Kościerzyna) opinie o Rafał
  Skupujemy katalizatory wszystkich marek samochodów. Wycena telefoniczna. Możliwść przedpłaty przelewem. Odbiór naszym transportrm na terenie całej polski.

Małgorzata opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Inwestycja w Przemysłową Elektrownię Słoneczną lub użytkownika Małgorzata jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.