Proszę o kontakt Leczenie uzależnień – skorzystaj z profesjonalnej pomocy Opole

Data publikacji: 05/16/2022
Data modyfikacji: 05/17/2022
Użytkownik: Gość

Uzależnienie to poważny problem. Bardzo często jest objawem gorszego stanu psychicznego, przewlekłego stresu lub problemów w życiu osobistym. Choć łatwo wpaść w nałóg, nie tak łatwo się z niego uwolnić. Uzależnienie od alkoholu, papierosów i innych substancji psychoaktywnych jest niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia pacjenta i jego bliskich. Właśnie dlatego trzeba działać szybko. Zachęcamy do kontaktu z Instytutem Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO. Na naszej stronie internetowej https://psychiatrzy.pl/ znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszej działalności. Skorzystaj z formularza kontaktowego, by umówić się na wizytę z jednym z naszych lekarzy psychiatrów.


użytkownik: Gość
oferta: Leczenie uzależnień – skorzystaj z profesjonalnej pomocy
lokalizacja: Opole (opolskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo!
  Dbamy o Twoje bezpieczeństwo!
  Pozostałe usługi i firmy - Opole (woj. opolskie) - 04/12/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Protektom
  Dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Protektom to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie stałej oraz doraźnej ochrony osób i mienia, zarówno w obiektach stacjonarnych, jak i na imprezach masowych. Chronimy nietykalność osobistą, dbamy o bezpieczeństwo klientów, a osobom niepowołanym uniemożliwiamy wtargnięcie na teren monitorowanego przez nas obie...
 • Elektrownia Spalinowa 2,5 MW MEGAWAT
  Elektrownia Spalinowa 2,5 MW MEGAWAT
  Pozostałe usługi i firmy - Opole (woj. opolskie) - 03/27/2022 1.00 PLN
  dodane przez: Damian Herman
  Elektrownia Spalinowa Diesel + gaz 80 % Silnik MBH MASCHINENBAU HALBERSTADT GMBH 6 VDG 48/42 AL 2650 KW 500 1/1MIN Alternator Leroy Sommer Type Lsa 58 500 RPM 1 min 6300 Volt 50 Hz Moc alternatora generatora 2,8 megawata · 2547 kW 2830 Kva wolnoobrotowa Waga około 14 ton Damian Herman MEGAVAT Zabrze, tel. 796 259 320 Email: megavat77@wp.pl
 • Akcyza. Weryfikacja dokumentów do rejestracji pojazdu
  Akcyza. Weryfikacja dokumentów do rejestracji pojazdu
  Pozostałe usługi i firmy - Prudnik (woj. opolskie) - 03/25/2022 39.00 PLN
  dodane przez: Krzysztof Halicki
  Od przeszło 10 lat zajmujemy się pomocą przy rejestracji pojazdów w Polsce. Przedstawiam parę usług dzięki jakim zaoszczędzą Państwo cenny czas oraz nerwy. ZAŁATWIANIE AKCYZY POJAZD OSOBOWY Usługa online polegająca na złożeniu deklaracji akcyzowej oraz pobraniu zaświadczenia o zapłacie akcyzy potrzebnego do zarejestrowania pojazdu osobowego sprowad...

Gość opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Leczenie uzależnień – skorzystaj z profesjonalnej pomocy lub użytkownika Gość jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.