Proszę o kontakt Producent wyrobów z tworzyw sztucznych Toruń

Data publikacji: 02/27/2020
Użytkownik: Firma Skowroński

Poszukujesz uszczelek wysokiej jakości? Potrzebujesz trwałego ogrodzenia odpornego na warunki atmosferyczne? Skorzystaj z produktów Firmy Skowroński. Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się wytwarzaniem rozmaitych elementów z polichlorku winylu, znanego szerzej jako PCV. Współpracują z nami firmy z rozmaitych branż: budowlanej, obuwniczej, czy ogrodniczej. Tak zróżnicowaną produkcję umożliwia nam w pełni wyposażona, nowoczesna fabryka i wykwalifikowani pracownicy. W stałej ofercie posiadamy m.in. granulat PCV, lidstwy odbojowe, uszczelki do bram garażowych, wkładki tłumiące, czy trepnosy. Wszystko to znajdziesz także w naszym sklepie internetowym. Wejdź na http://www.firmaskowronski.pl i złóż zamówienie już dziś.


użytkownik: Firma Skowroński
oferta: Producent wyrobów z tworzyw sztucznych
lokalizacja: Toruń (kujawsko-pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Lodowisko - inwestycja, która ma sens
  Lodowisko - inwestycja, która ma sens
  Pozostałe usługi i firmy - Starogard Gdański (woj. pomorskie) - 07/27/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Gość
  Lubisz jeździć na łyżwach? A może by tak uczynić z pasji intratny biznes? Zachęcamy Cię do rozważenia wynajmu lodowiska. Dlaczego to dobry pomysł? 1. Nie musisz podejmować żadnych zobowiązań. 2. Oszczędzasz czas i pieniądze. 3. Zarabiasz pieniądze bez większych inwestycji. Lodowisko to miejsce, które z pewnością przyciągnie wielu miłośników zimowyc...
 • Własny biznes prasa do produkcji cegieł klocek (cena 230 000zł brutto)
  Własny biznes prasa do produkcji cegieł klocek (cena 230 000zł brutto)
  Pozostałe usługi i firmy - Gdańsk (woj. pomorskie) - 07/19/2022 230000.00 PLN
  dodane przez: stylbet
  Oferuję zakup prasy do produkcji cegieł systemowych. Prasa jest świetnym pomysłem na własny biznes, produkuje około 5700sztuk cegieł w ciągu 8 godzin. Może pracować nieprzerwanie 12 godzin. Formy można dodatkowo dokupić i produkować ok. 30 różnych elementów. Prasa jest nowa, została jedynie wypróbowana. Cena prasy to 230000zł brutto. Wystawiam fakt...
 • Szukasz pracowników z Ukrainy ?
  Szukasz pracowników z Ukrainy ?
  Pozostałe usługi i firmy - Gdańsk (woj. pomorskie) - 07/19/2022 1.00 PLN
  dodane przez: gerbaupol
  Szanowni Państwo, Firma Gerbaupol sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku oferuje Państwu współpracę w zakresie rekrutacji pracownika. Nasza firma zajmuje się w pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy, w swoich bazach posiadamy 40000 pracowników gotowych podjąć pracę w Polsce. W zależności od rodzaju wykonywanych prac proponujemy oferujemy pracowników w różny...

Firma Skowroński opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Producent wyrobów z tworzyw sztucznych lub użytkownika Firma Skowroński jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.