Skup łozysk Warszawa

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 03/01/2022
Użytkownik: skup łozysk

Specjalizujemy się w skupie nowych łożysk oraz narzędzi przemysłowych. Odbieramy łożyska w opakowaniach lub bez, zawsze na kilogramy, po indywidualnych wycenach na miejscu. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, jakie łożyska posiadacie wystarczy kontakt telefoniczny lub e-mailowy do naszego specjalisty, a podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy w stanie dojechać w wyznaczone miejsce. Nasz skup gwarantuje konkurencyjne wyceny. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 533 223 428. Na naszej stronie https://skup-lozysk.pl znajduje się rozbudowany poradnik.


użytkownik: skup łozysk
oferta: Skup łozysk
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Szable, wypożyczenie szabli, Szpaler wojskowy Szable Oficerskie wz 1921
Szable, wypożyczenie szabli, Szpaler wojskowy Szable Oficerskie wz 1921
Pozostałe usługi i firmy - Warszawa (woj. mazowieckie) - 02/18/2022 30.00 PLN
dodane przez: wypożyczalnia szabli
Posiadam bardzo ładne, obecnie obowiązujące szable oficerskie do wynajęcia do szpaleru wojskowego. Do wyboru: - szable oficerskie wzór 1921 - szable oficerskie wzór 1917 DODATKOWO POSIADAM DO WYKORZYSTANIA PEŁNE KOMPLETY: szabla, pochwa, pas, żabka, koalicyjka, temblak w kolorze biało czerwonym. Atrakcyjne ceny i możliwość dowozu do klienta w Warsz...
Effectis - PRZEDSZKOLE TERAPEUTYCZNE dla dzieci z autyzmem
Effectis - PRZEDSZKOLE TERAPEUTYCZNE dla dzieci z autyzmem
Pozostałe usługi i firmy - Warszawa (woj. mazowieckie) - 02/03/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: Effectis
Effectis - PRZEDSZKOLE TERAPEUTYCZNE dla dzieci z autyzmem Warszawa - Ursynów - Kabaty KONSULTACJE, DIAGNOZA, TERAPIA W naszej ofercie: • Program BEZPŁATNEGO Intensywnego Wsparcia Terapeutycznego dla Dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) • BEZPŁATNA terapia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (WWRD) • Program BEZPŁATNYCH konsul...
Dobry Detektyw Warszawa
Dobry Detektyw Warszawa
Pozostałe usługi i firmy - Warszawa (woj. mazowieckie) - 01/25/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: Detektyw Warszawa
Dobry Detektyw Warszawa. Skuteczny Detektyw Warszawa. Dobre Biuro Detektywistyczne Warszawa. Skuteczna Agencja Detektywistyczna Warszawa. Szukasz dobrego Prywatnego Detektywa w Warszawie do skutecznego wykonania usługi detektywistycznej ? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Agencji Detektywistycznej w Warszawie. Doświadczenie w detektywistyce...

skup łozysk opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat skup łozysk oraz oferty Skup łozysk
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Skup łozysk lub użytkownika skup łozysk jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)