Medycyna estetyczna Warszawa

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 04/06/2022
Użytkownik: BEAUTY SKIN

Jeśli cenisz sobie doskonały wygląd, chcesz o siebie zadbać i postawić na skuteczną pielęgnację to oferta przygotowana przez sieć Beauty Skin będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Trzy placówki przygotowane przez Beauty Skin w Warszawie i Radomiu to miejsce, gdzie promowane są nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystywane są najnowsze rozwiązania w zakresie kosmetologii hi-tech, dlatego każda z klientek może liczyć na profesjonalną ofertę zabiegów dopasowaną do jej potrzeb i oczekiwań co do efektów, jakie zabiegi mają przynieść. Zajmujemy się kompleksowo ciałem dbając o każdy jego element i wykorzystując do tego nowoczesne urządzenia, które sprawią, że zabiegi będą bezpieczne i efektywne. Wśród licznych propozycji znajdują się te zabiegi, które wykonujemy przy pomocy laserów. Dzięki temu osiągamy doskonałą precyzję, a zabiegi są efektywne. Niezależnie czy chodzi o depilacje, usuwanie przebarwień czy wygładzanie zmarszczek do wszystkich zabiegów stosujemy nowoczesne metody, które gwarantować mają ich wysoką efektywność. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.beautyskin.com.pl, gdzie możecie zapoznać się z kompleksową ofertą zabiegów, które proponujemy. Można również zapoznać się z metodami, które wykorzystujemy w trakcie zabiegów. Wizyty można umawiać mailowo bądź telefonicznie, na stronie internetowej znajdują się adresy email i numery telefonów do poszczególnych placówek. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Wasze oczekiwania, a nasi specjaliści zaproponują odpowiednie dla Was zabiegi, dzięki którym będziecie mogły o siebie zadbać. Zapraszamy do wybrania Beauty Skin w Warszawie i Radomiu.


użytkownik: BEAUTY SKIN
oferta: Medycyna estetyczna
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Dieta
Dieta
Zdrowotne - Siedlce (woj. mazowieckie) - 03/08/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: Ogrody Hildegardy
Natura daje nam ogrom możliwości i składników, odżywczych, które właściwie wykorzystane mogą mieć pozytywny wpływ na nasz organizm. Warto mieć to na uwadze i sięgać po takie propozycje, dzięki którym będziemy mogli lepiej o siebie zadbać. To właśnie w tym kierunku zaczęliśmy działać poznając świętą Hildegardę z Bingen i to co jej przyświecało, gdy ...
Dyplomowany technik masażysta z doświadczeniem - Warszawa
Dyplomowany technik masażysta z doświadczeniem - Warszawa
Zdrowotne - Warszawa (woj. mazowieckie) - 03/02/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: Damian Pietrasik
Wykonuję hybrydowe masaże, łącząc techniki wschodnie z masażem klasycznym. Masaż leczniczy, relaksacyjny, sportowy, rehabilitacja. Kontakt: tel. 606 472 401 E-mail: damianpietrasik2@gmail.com
Badania lekarskie na prawo jazdy
Badania lekarskie na prawo jazdy
Zdrowotne - Warszawa (woj. mazowieckie) - 02/20/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: konsultant
Lekarz orzecznik oferuje badania na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, T dla: - kandydatów na kierowców niezbędne do wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę czyli numeru PKK - kierowców posiadających terminowe prawo jazdy, w celu przedłużenia ważności Szczegółowy przebieg badania i zapisy online dostępne są na naszej stronie internetowej....

BEAUTY SKIN opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat BEAUTY SKIN oraz oferty Medycyna estetyczna
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Medycyna estetyczna lub użytkownika BEAUTY SKIN jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)