Darmowe Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji – pomagamy! Opole

Data publikacji: 08/01/2022
Data modyfikacji: 08/05/2022
Użytkownik: Stowarzyszenie

Nie chorobę czy nieszczęśliwszy wypadek nie sposób być wystarczająco przygotowanym. Nie zawsze jesteśmy w stanie opłacić leczenie czy rehabilitację dla siebie lub dla bliskiej osoby. Jednak nasza organizacja pożytku publicznego wyciąga pomocną dłoń do osób poszkodowanych przez los. Wspieramy też osoby starsze i niesamodzielne. Podpowiemy jak założyć zbiórkę publiczną i wypożyczymy puszki. Założymy też subkonto, na które będzie można wpłacać pieniądze ze zbiórek internetowych. Nasi podopieczni mogą liczyć na darmowe godziny rehabilitacji lub godziny pielęgniarskie. Jeśli jesteś w potrzebie, sprawdź naszą stronę https://rehabilitacjaopole.pl/. Możesz też przekazać nam 1% swojego podatku.


użytkownik: Stowarzyszenie
oferta: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji – pomagamy!
lokalizacja: Opole (opolskie)
cena: Darmowe
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Odnawiaj stawy i usuwaj reumatyzm z maścią Flexicoldin
  Odnawiaj stawy i usuwaj reumatyzm z maścią Flexicoldin
  Zdrowotne - Warszawa (woj. mazowieckie) - 07/04/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Krzysztof
  Nie trać czasu na kosztowne, ryzykowne i bolesne zabiegi – odnawiaj stawy i usuwaj reumatyzm z maścią Flexicoldin Początki poważnych problemów ze stawami wyglądają niegroźnie. To m.in. poranne osłabienie, „pykanie” w kolanie albo w łokciu, tendencje do zwichnięć, niemożność zwinięcia zesztywniałej ręki w pięść zaraz po wstaniu z łóżka. Jeśli obserw...
 • Medycyna estetyczna
  Medycyna estetyczna
  Zdrowotne - Warszawa (woj. mazowieckie) - 05/17/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Beauty Skin
  Jeśli cenisz sobie doskonały wygląd, chcesz o siebie zadbać i postawić na skuteczną pielęgnację to oferta przygotowana przez sieć Beauty Skin będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Trzy placówki przygotowane przez Beauty Skin w Warszawie i Radomiu to miejsce, gdzie promowane są nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystywane są naj...
 • GINEKOLOG -kompleksowe usługi A - Z szybki termin
  GINEKOLOG -kompleksowe usługi A - Z szybki termin
  Zdrowotne - Kartuzy (woj. pomorskie) - 05/13/2022 1.00 PLN
  dodane przez: vito
  GINEKOLOG -kompleksowe usługi A - Z szybki termin Wszystkie informacje tel 663-951-936

Stowarzyszenie opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji – pomagamy! lub użytkownika Stowarzyszenie jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.