500.00 PLN Sprzedam telewizor SAMSUNG i daje za darmo ruter HUAWEI- B529 Warszawa

Data publikacji: 01/22/2022
Użytkownik: Sylwester

a oferta jest oczywiście dla wszystkich ale głównie dla elektroników majsterkowiczów. Mam do sprzedania telewizor SAMSUNG z małym defektem związanym z uszkodzeniem matrycy. Jak widać na zdjęciach telewizor jednak działa wszystkie USB wraz z HDMI i Euro- Złączem też działa. Model urządzenia jest podany na zdjęciu wyprodukowany w Słowacji nie jakaś tam "chińszczyzna". Podsumowując wszystkie funkcje są sprawne, mam również do tego telewizora oryginalne pudełko wraz z instrukcją i oryginalnym pilotem więc można napisać iż posiadam całościowy komplet detali jak przy kupnie nowego TV. Ponieważ istnieje wada uszczerbku matrycy telewizor ten sprzedaje za symboliczną kwotę 500zł. Oddam jeszcze ZA DARMO 2- letni sprawny ruter HUAWEI- B529- posiada on porządny gruby kabel zasilający do rutera dodaje jeszcze kabel do podłączenia TV do rutera. Taki ruter w internecie nowy kosztuje od 400zł do 500zł a na portalach ogłoszeniowych rzadko można znaleźć identyczny ruter do sprzedania. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: 668938916, odbiór oczywiście we własnym zakresie, pozdrawia Sylwester.


użytkownik: Sylwester
oferta: Sprzedam telewizor SAMSUNG i daje za darmo ruter HUAWEI- B529
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: 500.00 PLN
Telefon: 668938916

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Sprzedam Telewizor firmy Manta
  Sprzedam Telewizor firmy Manta
  Telewizory i akcesoria - Dąbrowa Górnicza (woj. śląskie) - 03/06/2022 280.00 PLN
  dodane przez: Justyna (z Dąbrowa Górnicza) opinie o Justyna
  Sprzedam Tv firmy Manta+pilot Telewizor działa nic mu nie dolega.Mało używany Tv w super stanie w pełni sprawny. Sprzedaje gdyż kupiliśmy większy do sypialni. Tylko odbiór osobisty
 • WD TV Live! HD Media Player USB HDMI odtwarzacz
  WD TV Live! HD Media Player USB HDMI odtwarzacz
  Telewizory i akcesoria - Kraków (woj. małopolskie) - 01/22/2022 120.00 PLN
  dodane przez: Martini (z Kraków) opinie o Martini
  odtwarzaczWD TV Live! 10/100 Mb/s,Wifi kolor czarny stan: używany, sprawny Maksimum rozrywki na ekranie telewizora. Oglądaj bezprzewodowo najnowsze filmy, popularne seriale, rozrywkę z Internetu, telewizję na żywo, domowe nagrania wideo i zdjęcia w najwyższej jakości Full HD 1080p. Żaden inny odtwarzacz na rynku nie oferuje tak wielu opcji. WD TV L...
 • Rozgałęźnik, wtyki antenowe, przejściówka antenowa
  Rozgałęźnik, wtyki antenowe, przejściówka antenowa
  Telewizory i akcesoria - Kraków (woj. małopolskie) - 01/22/2022 4.00 PLN
  dodane przez: Tomek (z Kraków) opinie o Tomek
  Sprzedam następujące rozgałęźniki, wtyki antenowe. 1 Rozgałęźnik antenowy DPM SOLID 3x wejście żeńskie + 1 wyjście męskie cena 4zł 2 Rozgałęźnik antenowy DPM SOLID 2x wejście żeńskie + 1 wyjście męskie cena 4zł 3 Rozgałęźnik antenowy DPM SOLID 2x wejście męskie + 1 wyjście żeńskie cena 4zł 4 2 wtyki antenowe kątowe czarne 4zł/sztuka 5 Przejściówka ...

Sylwester opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Sprzedam telewizor SAMSUNG i daje za darmo ruter HUAWEI- B529 lub użytkownika Sylwester jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.