MOŻLIWOŚĆ ZAROBKU ONLINE, PRACA DODATKOWA ,UMOWA Poznań

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 07/07/2022
Użytkownik: Natalia

Polska firma szuka chętnych osób do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Afiliacji
Zajęcie legalne, rozliczenie z Urzędem Skarbowym

NIE ZAJMUJEMY SIĘ MARKETINGIEM WIELOPOZIOMOWYM
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

PRACA BEZ INWESTYCJI!

Oferujemy:
-Umowę
-Zarobki 500-7500zł msc (zależne od zaangażowania)
-Wypłaty na konto bankowe (możliwe 2x w miesiącu)
-Materiały do pracy, szkolenia, instrukcje
-Elastyczny czas pracy
-Wsparcie zespołu na każdym etapie współpracy
-100% pracy online, nie zajmujemy się telemarketingiem

Twoje obowiązki:
-Obsługa i rekrutacja klienta
-Odpisywanie na wiadomości
-Reklama produktu na zlecenie firm zewnętrznych

Wymagamy:
-Zaangażowania i chęci do nauki
-Systematyczności
-Pełnoletność, obywatelstwo Polskie
-Dostępu do internetu

Zainteresowała Cię oferta i chciałbyś/chciałabyś poznać szczegóły?
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu przez messenger

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.