Pracownik magazynu - załadunek oraz rozładunek w firmie kurierskiej- holandia Warszawa

cena: 1000.00 PLN

Data publikacji: 05/06/2020
Użytkownik: Ranstad

opis stanowiska
Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą.

oferujemy
pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
wynagrodzenie od 10,13 na godzinę. Wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu, plus dodatkowe benefity do wynagrodzenia. Nadgodziny dodatkowo płatne oraz dodatki do pracy zmianowej
możliwość wyjazdu w grupach oraz parach
opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

zadania
zbieranie zamówień przy pomocy skanera (voicepicking)
obsługa wózka typu EPT
układanie towarów
załadunek oraz rozładunek produktów
oczekujemy
dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
komunikatywnej znajomości j. angielskiego
prawo jazdy kat. B mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

nieuwegein, zagranica
liczba wakatów 30
poziom doświadczenia 0-6 miesięcy
wynagrodzenie 10.00 - 13.00 € za godzinę
rodzaj pracy praca tymczasowa

kategoria Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy umowa o pracę tymczasową

wymiar czasu pracy pełen etat

system pracy 3-zmianowy

kontakt w randstad
randstad
+48 224544400
numer referencyjny /30/05/2018/EI - 57823

użytkownik: Ranstad
oferta: Pracownik magazynu - załadunek oraz rozładunek w firmie kurierskiej- holandia
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
Telefon: 48224544400

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.