Salon optyczny Oko Design Kraków

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 12/12/2022
Użytkownik: Oko Design

Salon optyczny Oko Design mieszczący się w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 51/A to miejsce, gdzie pracują pasjonaci zajmujący się optyką i posiadający w tym zakresie wiele lat doświadczenia. Stworzyliśmy dla wszystkich miejsce, gdzie mogą liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze właściwych okularów dla siebie. Dbamy o to, by każdy kto odwiedzi nasz salon mógł liczyć na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście. Dlatego zapraszamy do naszego salonu, a także zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej https://www.oko-design.com.
Proponujemy naszym klientom szeroki wybór oprawek do okularów, dlatego każdy niezależnie od oczekiwań estetycznych może liczyć na to, że znajdzie dla siebie atrakcyjne okulary. Oczywiście za naszą pracą stoi nowoczesne laboratorium i sprzęt, który pozwala na wykonanie okularów z największą precyzją. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z wykonanych przez nas okularów. Oprócz klasycznych szkieł wykonujemy także okulary progresywne, a jedną z naszych usług są okulary za godzinę – ekspresowa usługa, w ramach której swoje okulary możecie mieć już po godzinie. Klienci mogą również liczyć na kompleksową obsługę serwisową, wykonujemy bowiem naprawy okularów.
Jeśli planujecie zakup okularów zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Chętnie podpowiemy jakie wybrać okulary, zaproponujemy ciekawe rozwiązania. Jesteśmy dostępni od Poniedziałku do
Piątku w godzinach 11-19 i w sobotę między 10 a 14.
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszej usługi zapraszamy do kontaktu: +48 12 222 53 38,
oko@oko-design.com. Chętnie odpowiemy na każde pytanie odnoszące się do okularów, oprawek, szkieł, napraw.


użytkownik: Oko Design
oferta: Salon optyczny Oko Design
lokalizacja: Kraków (małopolskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Salon optyczny
Salon optyczny
Zdrowotne - Kraków (woj. małopolskie) - 12/06/2022 1.00 PLN
dodane przez: Oko Design
Salon optyczny Oko Design mieszczący się w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej 51/A to miejsce, gdzie pracują pasjonaci zajmujący się optyką i posiadający w tym zakresie wiele lat doświadczenia. Stworzyliśmy dla wszystkich miejsce, gdzie mogą liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze właściwych okularów dla siebie. Dbamy o to, by każdy kto odwiedzi ...
Norbert Gotz trener personalny Kraków - treningi w studio
Norbert Gotz trener personalny Kraków - treningi w studio
Zdrowotne - Kraków (woj. małopolskie) - 08/17/2022 100.00 PLN
dodane przez: Norbert Gotz
Dzień dobry, Nazywam się Norbert Gotz i w prosty sposób pomagam przejść drogę po lepszą formę... Od 2012 roku. Pomogę przy redukcji tkanki tłuszczowej, wzmacnianiu kręgosłupa, poprawie sprawności fizycznej, przygotowaniu do sportów sezonowych. Moim zadaniem jest przygotować dla Ciebie indywidualny plan działania, który umożliwi uzyskanie trwałych e...
Salon optyczny
Salon optyczny
Zdrowotne - Kraków (woj. małopolskie) - 12/14/2021 Proszę o kontakt
dodane przez: Oko
Oko-Design.com to doświadczony salon optyczny z Krakowa. Salon przyjmuje najmłodszych i dorosłych pacjentów przy ul. Krowoderskiej 51/A i umożliwia przejście badania ostrości wzroku na miejscu, co usprawnia proces zamawiania modnych oprawek korekcyjnych, czy progresywnych. Optyk wykonuje również podstawowe oraz bardziej skomplikowane naprawy okular...

Oko Design opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat Oko Design oraz oferty Salon optyczny Oko Design
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Salon optyczny Oko Design lub użytkownika Oko Design jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)