automatyk/mechanik utrzymanie ruchu, biskupice podgórne Biskupice Podgórne

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Pracuj w stabilnej branży i u zaufanego pracodawcy, który o Ciebie dba. Rozwiń umiejętności w branży motoryzacyjnej w najbardziej nowoczesnym zakładzie w Polsce.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA na numer 501 332 452 lub zgłoś się przez formularz aplikacyjny.

lokalizacja: Biskupice Podgórne /k. Wrocławia

oferujemy

Co Ci oferujemy?

  • od 4400 zł do 6500 zł brutto wynagrodzenia - zależnie od Twoich umiejętności
  • umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia i innych miejscowości na trasie: Boguszów Gorce - Bielany Wrocławskie - Bielawa - Brzeg Dolny - Dzierżoniów - Jawor - Kamieniec Ząbkowicki - Kąty Wrocławskie - Kłodzko - Legnica - Leśnica - Niemcza - Nowa Ruda - Nysa - Pieszyce - Sobótka – Strzegom - Strzelin - Środa Śląska - Świdnica - Świebodzice - Wałbrzych - Wołów - Ząbkowice Śląskie - Ziębice
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny - wsparcie finansowe w przeprowadzce do Wrocławia jeśli mieszkasz powyżej 100 km od zakładu
  • dofinansowanie do posiłków (dwudaniowy obiad za 5 zł)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • realną możliwość rozwoju w ramach stanowiska bądź w innym dziale (szkolenia podnoszące kwalifikacje na koszt pracodawcy)
  • pracę w najnowocześniejszym zakładzie w Polsce i stabilnej branży
  • dodatkowe 3000 zł za polecenie pracownika
zadania

Będziesz się zajmować:

  • utrzymaniem maszyn w produkcji ciągłej
  • przeglądem oraz naprawą maszyn
  • obsługą narzędzi
  • prowadzeniem dokumentacji technicznej
oczekujemy

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie o profilu technicznym: mechatronika/ automatyka/ elektromechanika itp.
  • dobrze znasz zagadnienia z obszaru elektryki, mechaniki lub pneumatyki
  • chcesz zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie w branży automotive
  • jesteś chętny/a do pracy w systemie równoważnym: 4 dni pracy/4 dni wolnego

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

użytkownik: Randstad
oferta: automatyk/mechanik utrzymanie ruchu, biskupice podgórne
lokalizacja: Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.